ÖYLESİNEMT2 32K EFSUNLU WSLİK EĞLENCE SERVERİ

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-09-14 13:17:37
Okunma
:
695 okunma
Tıklanma
:
202 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

32K EFSUN ORANLI WSLİK METİN2 PVP SERVER

TAMAMEN EĞLENCE AMAÇLI AÇILMIŞTIR

OYUNCU İSTEĞİNE GÖRE SERVERE EKLENTİ YAPILABİLİR

BEN GM OLARAK ÇOĞUNLUKLA OYUNDAYIM VE İSTEKLERİNİZE YANIT VERİYORUM

KESİNLİKLE +5000 ONLİNE İLE BAŞLADIK GİBİ Bİ YALAN SÖYLEMİYİCEM SERVERİN KAPASİTESİ O KADAR DEĞİL BİLE

SİZLERLE EĞLENMEK AMAÇLI AÇTIĞIM Bİ PVP SERVER ESKİSİ GİBİ 32K EFSUN ORANLI SERVERLER KALMADI HİÇ BEN BU SERVERLERİ TEKRAR CANLANDIRMAK İÇİN ESKİ METİNCİLERİ SERVERME ÇAĞIRIYORUM

EDİT YOK DEMİYİCEM ZATEN ATTIĞIN HER EFSUN EDİT 

115-BAŞLANGIÇ 120 BİTİŞ

KÖPEKLERDE KASILMA AKTİF

KUŞAK,BETA İTEMLERİ

120 LEVEL DÖNÜŞÜMLERİ 

PET SİSTEMİ

BİNEK SİSTEMİ 

AKTİFTİR 

DROPLAR AÇIK VE KASILMASI KOLAYDIR


"ÖYLESİNEMT2 32K EFSUNLU WSLİK EĞLENCE SERVERİ" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları