Metin2 Nemere Nedir / Nemere Nasıl Kesilir

\\\\\\

Kuzey'in soğuğunu dahaca hissetmediniz mi? O zaman yeni maceraya grubunuzu hazırlayın çünkü bu bölgenin canavarlarını düşürürken hakim olacağınız koskoca bir Nemere'nin Gözetleme Kulesi var. Girişi Sohan Dağı'nın ayazında bulunan bu devasa yapı, 9 Katlı olmasıyla Şeytan Kulesine benzese de keşke onun kadar kolay olsa :)

Peki bu bölgeye girmeden nelere dikkat etmek gerekir?

\\\\

Bölgeye girmeden önce:

100 Seviye ve üzeri olmanız gerekir.

Bir grup haritası olduğu için bir gruba ve grup içerisinde en az 1 Şaman ve 1 Ninja karakteri bulundurmanız gerekir. Bunun nedeni katlarda verilen görevlerde bu karaktere ihtiyacınız olacaktır. Görevlerden bahsettiğimde göreceksiniz.

Giriş talebini grup lideri yapabilir.

Gözetleme Kulesine girdiğiniz andan itibaren yalnızca 1 saatlik bulunma süresine sahipsiniz.

1 saatlik süreden sonra 4 saat geçtikten sonra tekrar giriş yapabilirsiniz.

ÖzellikleNemere'nin güçlü bir patron olduğunu ve onun yandaşlarının da hafife alınamayacak bir yanı olduğu aklınızda bulunsun. Buz elementine sahip canavarları alt etmeyi kolaylaştıracak itemler elinizde bulunsun özellikle de Buz Tılsımı.

\\\\\

(Nemere'nin Gözetleme Kulesi)

 

Nemere'nin Gözetleme Kulesi Katları ve Görevleri

1. Kat:

\\\\\ 

(Buz Aslanı)

Grubunuz hazır ve Gözetleme Kulesi macerasının kapı bekçisi olan bu Buz Aslanı NPC sini aktifleştirin ve beliren bütün canavarları yok edin.

 

2. Kat:

Bu katta bize bir anahtar gerekebilir. Bu anahtar \\\\ (Buz Anahtarı) nın ta kendisi. Bunu canavarları keserek yere düşürebilirsiniz. İşte şimdi gruptaki Ninja ile Şaman olayı burada kendini belli ediyor. Bu anahtarı herhangi bir karakter düşürebilir ancak aktifleştirmek yalnızca Ninja ya da Şaman karakterinin görevi, buna dikkat etmelisiniz. 

 

3. Kat: 

1. kattaki gibi önünüze geleni yere serin. Ancak hepsi kesildiğinde bir sonraki kata ışınlanacaksınız. Haa bu arada 1 saatlik süreyi aklınızdan çıkarmayın. Ne kadar hızlı o kadar iyi :)

 

4. Kat:

Bütün canavarları kesmeye devam...

 

5. Kat:

Buradaki canavarlarda saklanan mühürleri bulmanız gerekir. Bu mühürler \\\\ (Kuzey Yıldızı) adıyla yaratıkların himayesinde. Onları doğru bir sıralama ile Arktos Küplerini kırmaya bakın.

 \\\\

(Arktos Küpü)

 

6. Kat:

Yine bütün canavarları kesin. Ama bu kadarla kalmayacaksınız. Bütük yaratıkları kestikten sonra katın size sürprizi 100 Seviye (Ayaz Metni) bir Metin taşı olacak. Bu daha bir şey değil malesef :/ Bu metine yalnızca Şaman karakteri hasar verebilir. Bu yüzden Şaman karakterinin de güçlü olması önemli bir nokta. Ancak yaştan çıkabilecek canavarlara bütün karakterler zarar verebilir. Ne de olsa birlikten kuvvet doğar.

\\\

(Ayaz Metni)

 

7. Kat:

İşte geldik belki de kulenin karın ağrısı katlarından birine. Nemere'nin yardakçısı olan 107 Seviyelik Szel (Patron) i kesmeniz gerekmektedir. Tabi doğru Szel i bulana kadar :/ Doğru bossu kestiğinizde sonraki kata ışınlanmayı kelimenin tam anlamıyla hak edeceksiniz.

\\\

( Szel - 107 Seviye - [Patron] )

 

8. Kat:

Büyük bir badire atlatıp bu kata ulaştınız. Tebrik ederim :) Buradaki canavarlar sonraki kata geçmenize engel olacaktır. Yalnızca sakladıklarını bularak bunu aşabilirsiniz. \\\ (Buz Çiçeği Anahtarı) nı bulmalısınız. Savaşçı, Sura ya da Lycan karakteri iseniz sizi köşeye alalım. Biliyorum oyun bu mapte Ninja ile Şaman'a görev düşüyor. Yalnızca onlar düşürebilir ve aktifleştirebilir. Hep öyle yanda durmaları meşhurdur bu karakterlerin birazda onlar çalışsın ama de mi :)

 

9. Kat:

İşte Büyük Patrona son kat ve son görev... Odanın ortasında beliren silindirimsi yapıya sahip sütun Kuzeyli Ejderha Sütunu olmakla birlikte biraz seçicidir kendileri. Yine Şaman ve Ninja karakterine burada iş düşüyor ve yalnızca onlar hasar verebiliyor. 

\\\

(Kuzeyli Ejderha Sütunu)

 

Büyük Patron: Nemere'nin Taht Odası

Nemere - 108 Seviye - Patron

\\\

İşte ayazın jilet gibi keskinleştiği, soğuğun kanınıza işlediği bu yer: Nemere'nin Taht Odası dır. Grup olarak ayakta duramayacağınızı garanti edebilirim. Kendisi baya güçlüdür. Buzdan aldığı güç ve zehri sayesinde her ne kadar karşısında durmaya direnseniz bile Buz elementi direncinizi kıracaktır. O sizi kırmadan siz kırarsanız büyük ödüllere ve Nemere'yi kesme gibi bir şerefe erişeceksiniz.

\ (Nemere Sandığı) önemli itemler barındırmaktadır ve ticareti rahatlıkla yapılmaktadır.

 

 Nemere Sandığı İçeriği:

(Sandık 3 kere açılmaktadır. Her açılışta aşağıda bulunan itemlerden yalnızca biri çıkmaktadır. Yang ve EXP gibi boş bulduğumuz kazanımlar da çıkabilir.)

Zırhlar: Siyah Çelik Zırh - Kara Büyü Zırh - Siyah Rüzgar Takım - Siyah Elbise - Gecegölgesi Zırhı - Üç İmparatorluk Kalkanı - Titan Kalkanı - Şahin Kalkan - Aslan Ağzı Kalkanı - Kaplan Kalkan - Ejderha Pulu Kalkan

SilahlarZehir Kılıcı - Kin Kılıcı - Aslan Kılıcı - Havalı Çelik Yay - Şeytan Kanadı Çakram - Orkide Çan - Mutluluk Yelpazesi - Diken Pençe

AksesuarlarCennetin Gözü Takıları (Bilezik / Kolye / Küpe) - Mor Yakut Takıları -  Kristal Takıları

Diğer NesnelerNemere Yumurtası - Ruh Taşı - Ruh Taşı+ - Geçit Bileti - Işınlanma Yüzüğü - Genç Pet Kitabı - Yabani Pet Kitabı - Cesur Pet Kitabı - Pet Kitabı Sandığı - Karanlığın Sandığı - Deri Kemer - Gösterişli Kemer - Bilgeliğin Kemeri - Ruh Kemeri - Buz Alev Taşı - Mavi Boya - Beyaz Boya - Gri Boya - Kutsama Kağıdı - Kyanit - Tanrıların Meyvesi - Titandiyoksit....

 

Gördüğünüz üzere baya zengin içerikli bir kutu içeriği var.

Umarım yazımız adım atacağınız bu macerada size yardımcı olmuştur. Aklınıza takılan herhangi soru işaretleri varsa aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz. Keza bir hatamızın olduğunu düşünüyorsanız da... 

\\\ Size bol kazançlı Nemere maceraları dileğiyle, sağlıcakla kalın :) \\\

\

 

Ekleyen: lakes      Tarih: 24.12.2018      Okunma: 27400
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim