Üyelik Formu

Kullanıcı adı
Şifre
Şifre
E-posta
Güvenlik kodu
Yasal Uyarı
Sitemiz (https://www.epvpserverler.com) metin2 server tanıtımlarını barındırmakta olup oyunculara ve sunucu sahiplerine aracı ve yardımcı olmaktadır.
5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre sitemiz 'yer sağlayıcı' olarak görev yapmaktadır ve sitemizde üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Oluşan veya oluşabilecek durumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz ancak iletişime geçildiği takdirde ilgili içerik sitemizden 3 (üç) iş günü içerisinde kaldırılır.
ePvpServerler Site Koşulları
ePvpServerler sitesi ve bu alandaki tüm sayfalar aşağıdaki maddelerde site veya sitemiz adı altında isimlendirilmiştir.
Siteye üye olurken kolay hatırlayabileceğiniz kullanıcı adı ve şifre seçiniz. Kullandığınız kullanıcı adı ve e-posta adresini tekrar kullanamayacağınızı unutmayınız.
Siteye girilen tanıtımlardan ve yazılan yorumlardan (Disqus da dahil) tamamen yazan kullanıcı sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
Siteye üye olan kullanıcılar doldurdukları bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder. Kaydetmiş olduğu bilgilerden doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan kullanıcı sorumlu tutulacaktır.
Serverinizi siteye bir kere ekleyebilirsiniz ve bir kere sıralamaya dahil olabilir.
Sıralama sistemimize hile karıştırdığı tespit edilen her serverin popülarite puanı sıfırlanır veya server yayından kaldırılır.
Sitemiz gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin tanıtımları düzenleme veya kaldırma yetkisini kendinde saklı tutar.
Siteye üye olan herkes kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim