104 105 BETALI HARBİMT2 SERVER

Server site
:
Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-12-10 14:47:35
Okunma
:
2701 okunma
Tıklanma
:
1456 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

104 105 WSLİK BETALI SERVER

Geçmişten Bugüne gelen harbimt2 istek üzerine tekrar açılmıştır

Uzun yıllardır görülmeyen eski tip filesi ile fark atan HarbiMT2

Kaliteli insanlara kaliteli oyun hizmeti sunmaktadır.

Kostum Pet Simya Kuşak vb gereksiz hiçbirşeye yer verilmemiştir

Tüm Oyuncuların istedigi şekilde hareket ve düzenlemeler halinde ilerleyen harbi mt2                       En Sevilen Serverlerden biri olacaktır

Aktif Lonca turnuvaları ile de heyecana heyecan katacağımızı unutmayın !

[TL]HarbiMT2


"104 105 BETALI HARBİMT2 SERVER" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları