Zerosia2 70 120 Orta Emek

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-11-08 22:30:49
Okunma
:
602 okunma
Tıklanma
:
135 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Zerosia2 geliyor..! (70 120 Orta Emek.)

https://www.facebook.com/Zerosia2Official

Merhaba arkadaşlar, www.Zerosia2.com 25.11.2018 sizlere kapılarını açıyor. Oyunumuz son derece kalabalık ve rekabetli olacaktır. Bu maceradan kesinlikle geri kalmayınız...

Açılacak olan Zerosia2Serverimiz, altını çizerek sizlere söz veriyoruz ; Kesinlikle daimi, uzun ömürlü bir server olacaktır. Senelerce açık, aktif bir şekilde güncellemeler ile oyunumuzu ayakta tutmayı hedefliyoruz.

Oyunumuzu Bireysel olarak oynayacak olan arkadaşlara önerimiz, Kesinlikle bu server sizin en iyi zevk alıp vakit geçirebileceğiniz bir server olacaktır.

Serverimize Dost & Düşman herkes davetlidir.


"Zerosia2 70 120 Orta Emek" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Önceki Server
Sonraki Server

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları