yurekmetin2 1-120 tr tipi emek server

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-03-16 17:57:49
Okunma
:
384 okunma
Tıklanma
:
60 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler
*1-120 Level Sınırı ●Official Nemere Razador ☆ ●Official Ejder odasi ☆ ●Official Katakom☆ ●Kuşak Sistemi ☆ ●Kemer Sistemi ☆ ●Pet Sistemi ☆ ●115 lvl beta zırhlar aktif ☆ ●Bk düsürmeli ☆ ●Birbirinden güzel kostumler ☆ ●Simyasız Lycan'sız ☆ ●+90 Mapları ☆ ●Savaş bölgesi ☆ ●Hapishane Sistemi ☆ ●Orantılı Damageler ☆ ●EĞLENCENIN ADRESI ☆ VE DAHA FAZLASI ICIN OYUNUMAZ GELIN 17.03.2018 SAAT 18:00 DA AKTIF OLUCAKTIR SIMDIDEN KAYIT OL http://www.yurekmetin2.com FACEBOOK ADRESIMIZ : https://www.facebook.com/YurekMetin2-105756120266095/ SERVERİMİZE BEKLERİZ KAYITLAR AKTİFTİR.

"yurekmetin2 1-120 tr tipi emek server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Önceki Server
Sonraki Server

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları