Yt2g Dark Angel

Server site
:
Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-01-27 20:34:55
Okunma
:
604 okunma
Tıklanma
:
223 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler
Evet arkadaşlar o bildiğiniz en eski Yt2g Dark Angel serveri tekrar Türkler tarafından k uruldu. Bu PvP Serveri Dünya'daki en eski Longjuyt2'den sonra çıkan ilk PvP serveridir hatta Longjuyt2 kapandığı için Dünya'daki ilk pvpdir vede tekrar açılmış bulunmaktadır. Açılış tarihi 2009 - 2013 Yeni hali ile oyuncularını büyülemeyi başarmış bir server olan yt2g oyuncularına maksimum hizmet için hiçbir gereksinimden kaçınmamış olup hizmetlerini sürdürmektedir.. Oyunun kendi web sitesi bulunmakla birlikte kaliteli yamaları ile sorunsuz bir vizyon sergilemektedir ..Serverda hiçbir ile çalışmaz ve bir çok event ile oyuncularına yüksek düzeyde eğlence sunar. Özellikler ; * Arkadaşlar ilk olarak şunu söylemek isterim serverimiz ULUSAL bir serverdir. Oyunumuzdaki İTEMLER VE NPCLER İNGİLİZCE , GUESTLER ÇİNCE VE TÜRKÇE olarak düzenlenmiştir. Oyunumuzun reklamlarını sadece Türkçe sitelerde değil ulusal sitelerdede yayınlayacağız.

"Yt2g Dark Angel" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için zor pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları