Wslik Metin2 249-250 6 taş basma +10 +20 itemler

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-03-17 14:57:54
Okunma
:
711 okunma
Tıklanma
:
224 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Wslik Metin2 Yeni Açıldı
www.wslikmetin2.com
249-250 Bitiş
6 Taş Sistemi
+10 +20 itemler
4 Farklı İtem Kasma Mapı
Ejder Pet Sistemi
Pet Kasma Sistemi
Pet Atak Sistemi
5 Envanter 6 Depo Sistemi
Lycan Biyolog,Simya,Kuşak Yok
Efsun ve Balık Botu Mevcut
Extra Taşlar Mevcut
6 Dönüşüm Kılıc Ve Zırhlar
İç İtemlerin Hepsi Dönüşür
Kule Önü Barones
Razador Ve Nemere Aktif
Tanıtım
http://wslikmetin2.com/oyun-tanitimi.html


"Wslik Metin2 249-250 6 taş basma +10 +20 itemler" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları