warexmt2 249 300WSLIK SALTANAT TIP +100ONILE

Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-06-09 10:39:10
Okunma
:
173 okunma
Tıklanma
:
85 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Site :Www.warexmt2.com 

Level Sistemi 249-300 lvl NPC SISTEMLI LVL ATLAMA

Tip :Saltanat Tipi

Onile Durumu +120 Onile Üstü Sabit

Hile Korunmasi : Var

Hazir İtem : Var

 

Arkadaşlar Ve Daha Büsürü Editsiz Saltant Tipi 3 Aylık Ucreti Ödenmiş Serverdir Herkezi Beklıyoruz

Detaylı Oyun İci Vidio İzlemek İcin Aşagıda Vermiş Oldugumuz Linke Tıklayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=3wPCOjjn63s&t=16s

 Herkese iYİ FORUMLAR


"warexmt2 249 300WSLIK SALTANAT TIP +100ONILE" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları