VoliaMt2 240 - 250 lycansiz wslik server

Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-06-03 01:14:45
Okunma
:
307 okunma
Tıklanma
:
141 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

✔☆OYUN KURALLARI VE TANITIM.!

✔ VOLİAMT2 AÇILDI +50 OYUNCU İLE HİZMETTE

✔ ☆KAYITLAR AKTİF☆ http://voliamt2.com/kaydol

✔ ☆ PACKLAR AKTIF ☆ http://voliamt2.com/oyunu-indir
ERKEN KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN ÖDÜLLERI KAÇIRMAYIN...! - .✔

✔ VOLİAMT2 OYUN ÖZELLIKLERI ✔

☆☆ AYRINTILI TANITIM LINKI: www.voliamt2.com TANITIM ☆☆

✔ KOLAY-WS’LİK ARASI OYUN ZORLUĞU.

✔ www.voliamt2.com

✔ 240 LEVEL BAŞLANGIÇ 250 LEVEL SINIR

✔ 4 KARAKTERLI ( LYCAN - ARTEMIS YOK )

✔ YENI KÖY GÖRÜNÜMÜ

✔ LONCA SISTEMLERI

✔ 3000 MALZEME SINIRI

✔ 5 ENVANTER, 6 TAŞ SISTEMI

✔ YENI MAPLAR

✔ YENI BOSSLAR-NPCLER

✔ TEK TIK BIYOLOG SISTEMI

✔ OYUN ORANLARINA GÖRE EFSUN AYARLARI

✔ DÜZENLI YAPILACAK EVENTLER

✔ SORUNSUZ EŞIT DAMAGELER

✔ ☆ www.voliamt2.com ☆ - KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM.

☆ HER TÜRLÜ FIKIRLERE AÇIĞIZ YORUMLARDA BELIRTIN DEĞERLENDIRIRIZ.☆

Sürekli Kapanan Wslik Serverlerden Değil Ömürlük Bir Server Olması Lazım Hem Eğlenceli Hem Wslik Dostluğun Ön Adımda Olması Ve Kimsenin Hakına Girmeden Bende Sizinle Olcam Ne Bir Çevrem Ne Bir Loncam Hiç Biri Yoktur Şimdiye Kadar'da Olmadı Herzaman Tek Başıma Birşeyler Yapmaya Çalıştım Ve Bu Sefer Çok Sağlam Bir Serverle Siznleyim

Wslik Server
Kapanması Söz Konusu Bile Değildir.

Wslik sektöründe boy göstermeye başlayacaktır.
01.06.2019 20:00'da Serverimiz Onlinedir.
firmamız 1 kişi kalana kadar oyunun açık kalacağını söz vererek sizlere Sunuyoruz
Herkese mutlu günler iyi oyunlar.
VoliaMt2 240-250 Kolay-Wslik server
240 Başla 250 bitir Kolay-Ws’lik pvp server 1 Haziran 20:00'da Açılıyor Kayıt Ve İndirmeler Aktifdir
voliamt2.com

Açılış 01.06.2019 20:00
Volia Metin2 Kural ve Toplum Maddeler

(1. MADDE28/05); Kurala uymayan oyuncular öncelikle uyarılır ve oyuncular tekrarlama yapana kadar Game Master tarafından izlenerek kontrol edilir ve tekrarlandığı zaman direk saniyesinde kalıcı veya süreli bir şekilde yasaklama verilir.

(2. MADDE28/05); GameMaster'lere saygısızlık veya üslup bozukluğu tarzında saçmalak veya tartışmak sebepsizce kalıcı ve yasaklaması verilmektedir.

(3. MADDE28/05); Oyuncular birbirlerine saygılı davranmak zorundadır aslında zorunda değildir ama saygı göstermek zorundadır ondan dolayı saygısızlık yapan kişiler tespit edilidği zaman uyarı olarak 1Gün sohbet yasaklaması ve tekrarından sonra 7 Gün hesap yasaklaması verilmektedir devamı sonucu kalıcı yasaklama verilir.

(4. MADDE 28/05); Loncaların, oyunculara karşı bağırmadan küfürlü veya üslupsuz kelimeler göndermesi Loncanın tamamına 1 Gün Sohbet yasaklaması verilir.

(5. MADDE28/05); Volia Metin2, isminde açılan ve gereksizce açılan hesaplar IP ve Hesap yasaklaması kalıcı olarak verilir.

(6. MADDE28/05); Oyuncuların birbiriyle konuşması, pm ve bağırmada saygızlık yapılan oyuncular direk tespit edilip Sohbet yasaklaması uyarı olarak verilir ve tekrarı sonucu kalıcı olarak yasaklama

----------- VoliaMt2-Tanıtımcılar için bilgi-----------
İnstagram; En az 2.5k takipçiye ulaşmış ve gönderilerinin beğenisi en az 1k dan aşağı inmeyen ayrı zamanda Storylerinin en az 500 İzlenmeye sahip olan İnstagram Kullanıcıları sunucumuzda ( İnstagram ) tagı hakkına sahip olurlar.

Enaz 10k takipçi, en az 5kdan aşağı inmeyen ayrı zamanda 2.5kStory izlenmesi olan kullanıcılara ise ( İnstagram ) tagı ve ep hakkına sahip olurlar.

Özelliklere Sahip Olmayan Video Tanımı Yapan Youtuber, İnstagram ve Twitcher;Onlarada GameMaster tarafından EP verilmektedir.

YouTube;En az 2K aboneye ve 20K Toplam izlenmeye ayrı zamanda en kötü videosu bile 750 İzlenmeye sahip oyunculara Youtuber Kostümü verilmektedir.

Enaz 10K Abone, 50k İzlenme ve en kötü videosu 2K İzlenmeye sahip oyunculara ise Youtuber Kostümü (Youtuber) ve Ep hakkına sahip olurlar.

Twitch; En az 750 Takipçiye sahip 2 Günde bir yayın açan yayıncılara( Twitch ) Tagı, Twitchcilere GameMasterdan abartmadan çekiliş ödülü istemeye sahiptirler.


"VoliaMt2 240 - 250 lycansiz wslik server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları