Üyelik Formu

Kullanıcı adı
Şifre
Şifre
E-posta
Doğum tarihi
 Yasal Uyarı
Sitemiz (www.epvpserverler.com) pvp server tanıtımlarını barındırmakta olup oyunculara ve sunucu sahiplerine yardımcı olmaktadır. 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre sitemiz 'yer sağlayıcı' olarak görev yapmaktadır ve sitemizde üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Oluşan veya oluşabilecek durumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz ancak iletişime geçildiği takdirde ilgili içerik sitemizden 3 (üç) iş günü içerisinde kaldırılır.
 Site Kullanım Koşulları
 www.epvpserverler.com sitesi ve bu alandaki tüm sayfalar aşağıdaki maddelerde site veya sitemiz adı altında isimlendirilmiştir.
 Siteye üye olurken kolay hatırlayabileceğiniz kullanıcı adı ve şifre seçiniz. Kullandığınız kullanıcı adı ve e-posta adresini tekrar kullanamayacağınızı unutmayınız.
 Siteye girilen tanıtımlardan ve yazılan yorumlardan (Facebook ve Disqus'da dahil) tamamen yazan kullanıcı sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 Siteye üye olan kullanıcılar doldurdukları bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder. Kaydetmiş olduğu bilgilerden doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan kullanıcı sorumlu tutulacaktır.
 Serverinizi siteye bir kere ekleyebilirsiniz ve bir kere oylamaya dahil olabilir.
 Oylamaya hile karıştıran her serverin oyları silinir veya server yayından kaldırılır.
 Sitemiz gerekli gördüğü durumlarda haber verilmeksizin yazıları değiştirme veya kaldırma yetkisini kendinde tutar.
 Siteye üye olan herkes kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Hakkında

30.01.2017 yılında yayın hayatına başlayan www.epvpserverler.com sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Pvp


1