TÜRKİYEDE İLK AFRODİT SİSTEMİ OLAN BİR SERVER İLE GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYO

20/06/2018 TARİHİNDE AÇILIŞIMIZ OLACAKTIR!!

TÜRKİYEDE AFRODİT SİSTEMİ OLAN 2. SERVER!

 

- 1 Başla 105 Bitiş

- Zodiac İtemleri Dönüşümde Mevcut

- Afrodit Sistemi (Yardımcı Şaman) Mevcut!

- Sandık Aynası Sistemi Mevcut

- Uzaktan Market Sistemi Mevcut

- Uzaktan Ticaret Sistemi Mevcut

- Hızlı Bk Okuma Mevcut

- Kasılması Kolay Bir Server

- Hızlı Ruh Taşı Okuma Mevcut

- 5 Levelde Hızlı Beceri Seçme Mevcut

DAHA FAZLASI İÇİN:

OverMetin2.com/tanitim


"TÜRKİYEDE İLK AFRODİT SİSTEMİ OLAN BİR SERVER İLE GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYO" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları