Türkiye\nin En iyi Metin2 Private Serveri Marsas2

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-03-21 02:17:41
Okunma
:
537 okunma
Tıklanma
:
80 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

UZUN SOLUKLU BİR SERÜVEN :) HERKESİ SAVAŞIMIZA BEKLERİZ

http://marsas2.tk/

https://www.facebook.com/marsasmt2

ÜYELİKLER AÇIK

DOWLANDLAR YÜKLENECEKDİR

1-99 BAŞLAYAN SİKİLERİ KENDİNİZ YAPARSINIZ

6 Bk 1 Zen 1 Ay Işı Çıkar Metinlerden

+45 Metin Ruh Taşı Çıkar

Ay Işığı Sandık Exp Yüzük Büyülü Metal ++ Basmalar Çıkar

Çölde Kırmızı Ejderha Çıkmaktadır.

+BASMALAR DÜŞÜRMELİ

DOLUNAY KDP DÜŞÜRMELİ

2018 YILININ EN ÇEKİŞMELİ METİN2 SERVERİ

İLK 99 OLANA 350 EP HEDİYE


"Türkiye\nin En iyi Metin2 Private Serveri Marsas2" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları