TitanMt2 34 - 250 G Npcli

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-06-03 23:28:00
Okunma
:
427 okunma
Tıklanma
:
117 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

★Sitemiz : www.titanmt2.org/Sv1 ★】
★34 Başla 250 Bitiş G NPCLİ★】
★Daha Önce Hiç Görmediğiniz Bir Çok Zırh Kostüm Olarak ★Eklendi★】
★Ayyıldız Çöl Kostümleri Npcde!★】
★Manu vb. Binekler NPCDE★】
★15Adet ZIRH DÖNÜŞÜMÜ★】
★14Adet SİLAH DÖNÜŞÜMÜ★】
★Renkli 75 Level Silahlar Aktif (Zehir,Kin Vb.)★】
★Hızlı Ch Değiştirme★】
★Seçmeli Kostüm Effect Sistemi★】
★Toplu Ruh Taşı Okuma Sistemi★】
★%100 Sorunsuz Kuşak Sistemi★】
★Levelli PET sistemi★】
★Ejderha Meley Aktif !★】
★Dengeli Damageler★】


"TitanMt2 34 - 250 G Npcli" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları