SoyluMetin2| 26.07.2018 12:00\da Açıldı

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-07-26 14:29:53
Okunma
:
345 okunma
Tıklanma
:
53 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Türkiye'nin En Kaliteli Emek Serverine Hazırmısınız?
1 Level Başlangıç 120 Sınır.
Tamamiyle Oyuncuların Fikirleriyle Düzenlenmiş.
Metinlerden 5-6 Bk Düşer.
Taşlar Ve Biyalog İtemleri Ve + Basmalar Npcdedir.
Büyülü Metal Dropları Açıktır.
Kesinlikle Hile Kullanımı Ve Bug Yoktur.
Son 1 Kişi Kalsa Bile Kapanmayacak Tek Sunucudur.
Hızlı CH Sistemi | Offline Pazar | Official Ejderha

Ödeme Bilgileri

 


"SoyluMetin2| 26.07.2018 12:00\da Açıldı" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları