SonMetin2 1-120 Orta Emek Server

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-07-10 23:50:24
Okunma
:
546 okunma
Tıklanma
:
99 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Servermizde 8 Er Adet ( Kılıç Zırh İç İtem ) Dönüşümü bulunmaktadır. Fakat Dönüşümler Zor Değil. Her Köyde Boss Ve Metin Taşları Sabit Şekilde ( Köy Etrafı ) Bulunmaktadır. Hiçbir Serverde Olmayan Maden Mapı Ve Maden Ocakları Bulunmaktadır. Özel Tasarlanan Files İle Zorlu Maceraya Adım Atmış Bulunmaktayız. İyi Eğlenceler Dileriz...


"SonMetin2 1-120 Orta Emek Server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları