Şebnem Yok,Simya Yok,Lycan Yok ! ŞUBAT 1 açılışşşşş

Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-01-23 20:16:46
Okunma
:
733 okunma
Tıklanma
:
218 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

1-99 Eski Tip Emek Server !

Şebnem Yok,Simya Yok,Lycan Yok !

eski tarz metin2 severler için tasarlanmış bir oyundur.

yeni açacağımız oyunumuzda sizleride aramızda görmekten mutlu oluruz.

daha detaylı incelemeniz için server tanıtımı sitemizi ziyaret ediniz.

http://tanitim.armoni2.com/


"Şebnem Yok,Simya Yok,Lycan Yok ! ŞUBAT 1 açılışşşşş" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için zor pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları