SANCAKMT2 1000 TL Para Ödüllü Orta Server

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-06-22 11:22:10
Okunma
:
308 okunma
Tıklanma
:
55 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

SERVERİMİZ +50 ONLINE OLDUGUNDA 1. YE 250 TL

SERVERİMİZ +100 ONLİNE OLDUNDA  1-2.CİLERE 500 TL

SERVERİMİZ +250 ONLİNE OLDUNDA İLK 10 A 1000TL PARA HEDİYESİİ

55-120 LVL

BETALI

ORTA EMEK

http://sancakmt2.cf/anasayfa

Serverimiz Yeni açılmış Olup User çekecek ve bizimle çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.


"SANCAKMT2 1000 TL Para Ödüllü Orta Server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları