AtiliMt2

Safkan2online orta emek sorunsuz bugsuz yeni ozellikli levelli pet

safkan2online.com Okumadan.    Geçemiyeceğin Server Yeni Files Yeni Alt Yapımizla Kapanmamaksizin Sizlere Hizmet vermekteyiz 6 aylik peş verildi bile Bugün aktif oldu Daha Hiç bi Serverda Olmayan Özelliklerle Hizmetteyiz Göz Atmanizi Tavsiye Ederiz... İşte Özellikler:      GENEL ÖZELLİKLER *ot kasmali (bolca ot düşer ) * Skiller G başlangıç *Eğlenceli bi server *7*24 sorunsuz hizmet ister sitemizden ister oyundan istersenizde face sayfamzdanirtibat kurabilirsinz *55 Başlangıç 120 bitiş *Simya Sistemi kapalı *Silah kostümleri Aktif *Yeni Sistem kostumler Aktif *Levelli Pet sistemi Aktif *At yarışı Eventi Aktif *Official Kuşak Sistemi *Official yeni Özellikli Kemer Sistemi *Arena Ws Sistemi *Otomatik Tarihli Eventler *5.efsunu atmakla ugrasmaya son arttırman kagidi ile 5 efsun acabilirsnz. *Npc de Efsun Atma Aktif :) :) *Official OkeY Eventi *Ofline Shop Sistemi *Sinirsiz Pot sistemi Bitme derdi yok. *Sınırsız Cesaret Pelerini *Hızlı ekipman Sistemi *Hızlı Hesap Kayıt sistemi *Ox Mapında Görünmezlik sistemi. :) (soru soruldugunda Görünmez olursunuz) *Ox mapında chat vb engel sistemi *Karakter Kilit sistemi. *Lonca savaşı Ajan Sistemi *Düzenli Tag lı Ws Turnuvalari *Ejder odası izleme boş kontrol Sistemi. *Itemlere 4 Taş Ekleme sistemi Aktif *Sorunsuz Biyolog sistemi Aktif(Bugsuz) *Leş sistemi Aktif Edildi *Kral Lonca Kral Oyuncu sistemi *Gereksiz Item silme aktif(Toplu) *Bugsuz Hızlı Kanal sistemi aktif *Yıl Dönümü Kusagi Vb aktif ! *Oyun Alt yapısında +50 yeni zırh Ekli *Karakter Güvenlik Sistemi Aktif    VE BIR ÇOK OZELLIK SIZLERI BEKLYOR        DAHA NE DURUYORSUN SENDE       KATIL EGLENCENIN TADINI ÇIKAR SEN YOKSAN 1 KİSİ EKSIGIZ GEL TAMAMLA Site adresimiz: safkan2online.com


"Safkan2online orta emek sorunsuz bugsuz yeni ozellikli levelli pet" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar | ePvpServerler

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında sitemizden isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin. En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın.

Gizlilik | Kullanım Şartları