AtiliMt2

Rondel2 1-120 EMEK LYCAN,KUŞAK,SİMYA YOK Y

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-04-11 00:22:06
Okunma
:
188 okunma
Tıklanma
:
27 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler
Oyunumuz Açılmıştır !!! http://rondel2.com/kaydol Hemen Linkten Kayıt OL Facebook: https://www.facebook.com/rondel2official/ ◆ Serverimizde en yakın zamanda vs turnuvası lonca turnuvası olucaktır. ◆HER +100 LV OLAN KARAKTERLER VS TURNUVASINA KATILMA HAKKI KAZANACAKTIR. ◆LONCA TURNUVASI EN YAKIN ZAMANDA OLACAKTIR ◆VS TURNUVASI VE LONCA SAVAŞ TURNUVASI KAZANAN ÜYELERİMİZ BÜYÜK ÖDÜLLERİMİZİ KAZANACAKTIR ◆BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ BELİRLİ BİR MİKTARDA PARA OLUCAKTIR Detaylı Tanıtım için: http://tanitim.rondel2.com ◆ 1-120 Yeni Betalı Emek Server ◆ ◆ Simya Yok , Lycan Yok , Hile Yok , Edit Yok ◆ ◆ Beceriler M1 Olarak verilir ◆ ◆ Official Kuşak ve Kemer Sistemi ◆ ◆ Offline Shop ve Pet(Levelli) Sistemi ◆ ◆ 2 CH Ejder Odası (Seçmeli-Yazmalı) ◆ ◆ Grup Kutsama Sistemi ◆ ◆ Sınırsız Cesaret Pelerini ◆ ◆ Hızlı Ekipman ve Hızlı Hesap Kayıt Sistemi ◆ ◆ OX Mapında Görünmezlik Sistemi ◆ ◆ Karakter Kilit Sistemi ◆ ◆ Tek-Tık Biyolog Sistemi ◆ ◆ Yeni Maplar ve Hapishane Sistemi Aktif ◆


"Rondel2 1-120 EMEK LYCAN,KUŞAK,SİMYA YOK Y" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar | ePvpServerler

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında sitemizden isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin. En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın.

Gizlilik | Kullanım Şartları