Rogue2 Yeni Nesil Orta Emek Server

Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-02-13 14:49:04
Okunma
:
485 okunma
Tıklanma
:
127 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Server adi : Rogue2
Wep Sitesi : www.rogue2.tk


1 Level Baslangıç 120 Level Bitiş

Metin2 TR Gelen Orjinal 115 Zırhları ve Ayakabilari
7 ve 8 Skiller [Misilleme]
Orjinal Pet Sistemi
Karakterlerin Damage Görme Sistemi
Hızlı ve Otomatik İtem Yang Toplama.
Gelişmiş Silahlarda [LES] Sistemi.
Hızlı Menu Sistemi 
Hızlı Ch Degiştirme
SORUNSUZ TÜM CH LERDE EJDER
SORUNSUZ Kostüm Silah Sistemi.

SERVERİMİZ KESİNLİKLE EDİT YOKDUR. 


"Rogue2 Yeni Nesil Orta Emek Server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları