RET MT2 1-105 BETALI LYCANLI EMEK SW

Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-06-10 22:06:52
Okunma
:
77 okunma
Tıklanma
:
26 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

-1-105 lwl Betalı Emek Server  

-Lycan online  

-Sorunsuz offline pazar  

-Event bilgi sistemi  

-Mini mapten köye ışınlanma  

-Güvenli Bilgisayar sistemi  

-Envanter kilit sistemi  

-Onaylı bonus gösterme sistemi  

-sorunsuz kuşak sistemi  

-4yeni map  

-Sorunsuz simya  

-hızlı kanal değiştirme(esc)  

Ilk gelen 15 kişiye özel itemler  

Başlangıç İtemleri

evrim sistemi  
 

grup kutsama  


 

bk takas sistemi 

youtuber kostüm ve efekti


"RET MT2 1-105 BETALI LYCANLI EMEK SW" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları