AtiliMt2

REPRİSALMT2 (AÇILIŞ 04.06.2018 )

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-06-04 05:41:58
Okunma
:
388 okunma
Tıklanma
:
103 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

- 1 LEVEL BAŞLANGIÇ

- 105 LEVEL BİTİŞ

-EDİTSİZ

-HİLESİZ

-BETA DÖNÜŞÜMLÜ

-ÖDÜLLÜ LONCA VE WS TURNUVASI 

- İLK 105 OLAN 5 KİŞİYE ÖDÜLLER

-RAMAZANDA VAKİT GEÇİRMEK İÇİN SENDE YERİNİ AL 


"REPRİSALMT2 (AÇILIŞ 04.06.2018 )" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları