Rebootsuz GM Yapma

Pvp serverlerin nefret edilen olayı reboottur. Oyunun en akıcı zamanlarında gelecek bir reboot ve devamında belki de oluşabilecek item kaybı..

Ama sizinde oyun içerisinde bazı konularda yardımcı olmasını isteyeceğiniz birisine ihtiyacınız olabilir. Bu durumda reboot atmadan GM yapmak için:

1- Navicata bağlanın

2- common tablosunu açın ve gmlist'e çift tıklayıp açın. Alt taraftan +'ya (Yeni Ekle) tıklayın.

3- mID - benzersiz bir id değeri girin

    mAccount - oyuna giriş idniz

    mName - oyun içerisindeki nickiniz

    mServerIP - ALL seçin

    mAuthority - Yetki alanını seçin. Tam yetkiye sahip olması için İmplementor seçin ve kaydedin.

4- Şimdi GM karakterinize giriş yapın ve sohbet satırına /reload a yazın. Bu komut account tablosunun kaydedilmesini sağlayacak ve oyuna anında etki ettirecektir.

Not: GM yaptığınız karakterin adında bir değişiklik yaparsanız -[GM], [TL], [GA] gibi ön ekler- reboot atmanız gerekecektir.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 23.10.2018      Okunma: 1799
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim