Rebirth2 94-99 Vslik PVP - Herşey NPCDE bugün açılıyor 20.01.2019

Merhabalar arkadaşlar , 
Rebirth2 Oyunumuzda yılların verdiği eşsiz tecrübe ve sarfedilen emeği sizler oyuna ilk girdiğinizde görmeye başlıyacaksınız.
Oyunumuz 94-99 Vslik sunucu olup  TR Tipi yapısında olup , Yeni sistemler ve Oyuncuları oyuna çekicek özelliklerden kaçınmayarak bugüne dek ,
Uzun emekler vererek günümüze taşıdığımız bir projedir .

Kayıt ve packlar aktif !  Oyunumuz 20 Ocak Pazar saat 19:00'da açılıyor !

Kalite asla bir tesadüf değil, daimi akıllı bir gayretin sonucudur! Efsane server Rebirth2 yepyeni alt yapısı ve 94-99 VS'lik tarzıyla 20 Ocak Pazar Saat 19:00'da sizlerle!

Detaylı tanıtım; www.rebirth2.com


"Rebirth2 94-99 Vslik PVP - Herşey NPCDE bugün açılıyor 20.01.2019" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları