Rascovery2 94 99 Efsane Server Youtuberların Aradığı Server

Ya Tarih Yazacaksın Yada Tarih Olacaksın
Rascovery2 2 Sezon Nu Açılıyor Bekleriz Oyunda Yapılan Değişikler Özellikler: 94 Başla 99 Bitir LVL NPCDEN LVL ALABILIRSINIZ Köpeklerden Loncaniza CEP Kasabilirsiniz
94-99
Efsun Oranları %100 Yapildi
OK YAY VE STATU SIFIRLAMA KALDIRILDI
ORTAK BOLGE VE ÖZEL VS ALANI EKLENDI
HERŞEY GÖZDEN GECIRILDİ 
NPCLER AYARLANDI
NESNE MARKET GÖZDEN GECIRILD
I VE EDIT FILAN EKLENMEDI KOSTÜM VE PET VARDIR
ÖZEL IMPARATORLUK SAVAŞI EN COK OLDUREN KISIYE  KOSTÜM VERILECEKTIR
Lonca Kurma Bugu Kaldirildi 
SERVERDEKI TÜM BUGLAR AYARLANDI
ÖZEL TURNUVA SISTEMI BIREYSEL WS TURNIVALARI TAMAMEN WSLIK 'TIR WSLIK SERVER ARAYANLAR Bu Servere Beklerim TAMAMEN Wslik SERVER ÖZEL LAG SILICI EKLENDI  SADECE BAGIRMADAN !lag Lag Sql Restart
SITE Rascovery2.tk (.com Gecilecektir)


"Rascovery2 94 99 Efsane Server Youtuberların Aradığı Server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları