Pvp Serverler Tanıtımları ve Oyuncu Çekmek

Metin2 server kurmanın kolaylaşmasıyla birlikte pvp server sayısındaki hızlı artış sonucunda diğer serverlerden sıyrılmak ve oyuncuları bir arada tutmak en zahmetli iş haline geldi.

Kimileri pvp serverlerde oyuncu kalabalığının kerameti kaliteli files olarak düşünse de aslında denklem çok basit. İyi reklam = çok oyuncu.

Burada iyi bir reklam için nelere dikkat etmeniz gerektiğiyle ilgili yazacağım. Reklam sayfanızı hazırladıktan sonra pvp serverinizin tanıtımı için linke tıklayın

İyi Tanıtım Nasıl Hazırlanır

Serverinize ait logo ve tanıtım banneri hazırlatın

Facebook sayfanızda veya web sitenizde varsayılan logolar kullanmayın. Kendinize ait bir logo yaptırın veya daha önce aynı isimde pvp server açılmış ama kapanmışsa onun logosunu da kullanabilirsiniz.

Görseller kullanın

Tanıtımınızda görsellere olabildiğince yer verin. İlk maddede olduğu gibi alıntı değil kendinize ait görseller yapmaya veya yaptırmaya gayret edin. Emek verildiğini göstermiş olun.

Tanıtım cümlelerinizi özenle seçin

Tanıtımlarınızda herkes var bir sen yoksun, sen yoksan bir kişi eksiğiz gibi cümleler ile gücünüzü ve adınızı zayıflatmayın. Nitekim server sahibi olarak gücün sizde olduğunu bilin ve ona göre davranın. Kalitenizi ve değerli olduğunuzu oyunculara hissettirin.

Başlıklar halinde tanıtın

Yeni okuma trendiyle birlikte insanlar uzunca yazılar yerine başlıklara bölünmüş yazıları okumayı tercih ediyorlar. Serverinizin tanıtımını yaparken oyun özelliklerinizi başlıklara bölün ve en kısa ve öz haliyle tanıtın

Sloganınızı iyi seçin

Metin2 tanıtımlarıyla ilgileneli neredeyse 4. yıla ulaşacakken vazgeçilmez bir slogan sevdası var: Türkiye'nin en iyi pvp serveri (!). Bu ve bu tarz sloganlar tofaş ile kız düşürmeye benziyor. Olmuyor işte uğraşma; daha gerçekçi ve oyununuzun özellikleriyle bağdaşan sloganlar tercih edin.

Sosyal medyayı aktif kullanın

Serverlerinizden görüntüler, geliştirme günlüğü veya etkinlik haberleriyle oyuncularınızla sürekli bağlantıda kalın. Oyununuzla ilginizin varlığını ve sürekli gelişeceği hissiyatını oyuncularınıza kazandırın.

Etkinlikler düzenleyin

Serverinizde düzenli etkinlikler planlayın ve bunlara saati saatine uymaya çalışın. Anlık plansız etkinlikler yapmaktan kaçının bu bir takım oyuncuyu mutlu etse de katılamayanlar için anti sempati geliştirecektir. Bütçenize ödüllü turnuvalar düzenleyin ve insanları kandırmayın.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 18.10.2018      Okunma: 1568
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim