Para Ödüllü Farm www.vegas2.online 1-105 emek server ilk 105 olana 150

03/11/2018 Cumartesi Tarihinde Açılacak

www.vegas2.online

1-105 Ödüllü Emek PvP

İlk 105 olana 150 TL Ödül !!!

WS Turnuvası 1.sine 1000 TL Ödül

Lonca Turnuvası Kazanan Loncaya 1500 TL Her Üyeye Paylaşılacak !

Sabit Efsun Oranı

+ Basmalar NPC de 

Birleşebilen Beceri Kitapları

Sorunsuz Bugsuz Hilesiz Ejderha Sistemi

Hile Bug Fix

Beta İtemler AKTİF !!!

Sende Bu Ödüller İçin Vakit Geçirmeden 3 Kasım Cumartesi saat 8 de Yerini AL !


"Para Ödüllü Farm www.vegas2.online 1-105 emek server ilk 105 olana 150" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları