OYUNA BASLAYAN HERKESE SINIRSIZ EP FIRSATI !! MEHSEN2COM

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-05-13 16:07:55
Okunma
:
371 okunma
Tıklanma
:
82 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler
OYUNA BASLAYAN HERKESE SINIRSIZ EP FIRSATI !! Kapancak derdi yok 1 yıllık peşin odenmis sunucumuza sizide bekliyoruz !! Edit yok ! Nedenmi bu kampanyayı yapıyoruz.. Çünkü anlatmakla olmaz gelin sizlerde bizimle bu heycani yasayin kendiniz kaliteyi kesfedin... www.mehsen2.com Merhabalar herkese iyi günler dilerim.. Bugün açılacak olan 1-120 Mehsen2 serverimiza profesyonel ekibimizle karşınızdayız.. 1 aylık tasarım yapım süremizin ardından Mehsen2 yi Bugün acmaya karar verdik.. Sitemizde tanıtım indeximiz mevcuttur. Server hakkında ogrenmek veya merak ettiginiz birşey olursa Sayfamıza direk mesaj veya Yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.. OYUNUMUZU INDIRIP KAYIT OLABILIRSINIZ... www.mehsen2.com Genel Özellikler *GIREN BUTUN OYUNCULARA UCRETSIZ SINIRSIZ EP ! *Öncelikle Serverimiz Emek Server ! *Her hafta duzenlenecek Ws Ve Lonca Turnuvası *Kral lonca ve Kral Oyuncu tagı (Üstünde kırmızı yazı yazar. GM gibi) *1-120 Editsiz Emek *Bol Metinli 30 saniyede bir metin düşer. *Kuşak,pet,silah ve zırh kostum sistemi aktifdir. *Simya sistemi yoktur. (Istege gore ekleyebiliriz) *Offline Pazar sistemi *Yansıtma Sistemi *Grup Kutsama Sistemi *Editsiz,Lagsız *Aktif ve Sorunsuz Beta Maplar *2 CH Ejderha Odası Sistemi (Seçmeli - Yazmalı) *Hızlı Kanal Değiştirme *Hızlı Pm ve Arkadaşlar Ekleme *Official ve En yeni kostümler *Wsde HP/SP Gösterme *Hapishane sistemi *Özel Eventler *Hesap Kayıt Sistemi *Kişi Engelleme Sistemi *Biyolog Görevleri Tek Tık *Özel Binek Sistemi *Özel Pet Sistemi Levelli ve Haftalık yeni tarz *Offical Nemere ve Razador odası sorunsuz bugsuz.. *2 Haftalık test server sizde bizimle olun ! *Kapanma Derdi Yok

"OYUNA BASLAYAN HERKESE SINIRSIZ EP FIRSATI !! MEHSEN2COM" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları