Metin2intikam

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-06-27 15:20:32
Okunma
:
389 okunma
Tıklanma
:
59 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler
↪metin2intikam orta seviye emek Evrim ↩ ➡️1 Level Başlangıc 125 Level Bitiş. ➡️4'LÜ ENVANTER AKTİF YENİ ➡️5 LEVELDE BULUNDUĞUNUZ YERDEN ➡️SKİLLERİNİZİ OTOMATİK ALABİLME AKTİF ➡️100 SLOTLU NPC SİSTEMİ AKTİF ➡️OFFİCİAL LYCAN KARAKTERİ AKTİF ➡️YENİ OFFİCİAL GAYA SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL YILDÖNÜMÜ PARASI SİSTEMİ ➡️EVRİM SİSTEMİ ➡️YENİ OYUN İÇİ ADMİN PANELİ SİSTEMİ ➡️YENİ BETA MAPLAR AKTİF ➡️YENİ 105, 110, 115 VE 120 BETA İTEMLERİ AKTİF ➡️YENİ 90 VE 100 AYAKKABILARI AKTİF ➡️YENİ MOBLARDAN DÜŞEN İTEMLERİ GÖREBİLME ➡️YENİ MOBLARIN HP'LERİNİ GÖREBİLME ➡️YENİ MOBLARIN DAMAGELERİNİ GÖREBİLME ➡️YENİ MOBLARDAN KAZANILAN TECRÜBEYİ GÖREBİLME ➡️YENİ ZODİAC İTEMLERİ AKTİF ➡️PAZARLARIN, PETLERİN, NPCLERİN VE SLOTLARIN İÇERİSİNDEN GEÇME AKTİF ➡️YENİ GÜÇLENDİRME VE MİSİLLEME 6. VE 7. SKİLLLERİ AKTİF ➡️YENİ DİRENÇ VE SÖMÜRÜ BECERİ SİSTEMİ ➡️YENİ 24 SLOTLU ONAYLI TİCARET SİSTEMİ ➡️YENİ ÇEVRİMDIŞI PAZAR (OFFLİNESHOP) SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL CATAKOMB ➡️YENİ PAZARDA BAR, RUH TAŞI, YANG, WON, PUL VE PENÇE İLE İTEM SATABİLME SİSTEMİ ➡️YENİ BANKAYA BAR, RUH TAŞI, YANG, WON, PUL VE PENÇE YATIR/ÇEK SİSTEMİ ➡️YENİ KADİM EFSUN SİSTEMİ ➡️YENİ OK ÇANTASI SİSTEMİ ➡️YENİ PLAYER HP GÖRE SİSTEMİ (SAĞ TIK) ➡️YENİ OKEY KART ETKİNLİK SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL KUŞAK SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL KEMER SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL SİMYA SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL SİMYA EFSUN SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL KOSTÜM VE BAŞLIK SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL KOSTÜM EFSUNLAMA SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL PET SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL PET SATIŞ NAKLİYE SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL PET KİTABI SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL BİNEK SİSTEMİ ➡️YENİ YANSITMA SİSTEMİ ➡️YENİ HESAP KAYIT SİSTEMLİ LOGİN EKRANI ➡️YENİ TR TİPİ KARAKTER EKRANI ➡️YENİ BECERİ KİTABI TAKAS SİSTEMİ ➡️İKİ SEÇENEKLİ EFSUN BOTU SİSTEMİ ➡️YENİ BECERİ KİTABI ENVANTERİ SİSTEMİ ➡️YENİ +BASMA İTEMLERİ ENVANTERİ SİSTEMİ ➡️YENİ TAŞ İTEMLERİ ENVANTERİ SİSTEMİ ➡️YENİ +BASMA SİSTEMİ ➡️YENİ ÖZEL PVP TURNUVA SİSTEMİ ➡️SİLAH KOSTÜM & SİLAH FİŞİ SİSTEMİ ➡️PARTY FLAG GRUP KUTSAMA SİSTEMİ ➡️YENİ LONCA SAVAŞ İZNİ SİSTEMİ ➡️YENİ OFFİCİAL MELEY'İN İNİYENİ LONCA GEÇMİŞ SİSTEMİ ➡️YENİ LONCA LİDER SİSTEMİ ➡️YENİ /G İLE LONCA DUYURU SİSTEMİ ➡️YENİ LONCA İSTATİSTİK SİSTEMİ ➡️YENİ ELEMENT TARGET SİSTEMİ ➡️YENİ RUHA BAĞLAMA SİSTEMİ ➡️YENİ OYUN İÇİ CH DEĞİŞTİRME SİSTEMİYENİ ➡️BONUS SİSTEMİ ➡️YENİ OYUN İÇİ YOUTUBE SİSTEMİ ➡️YENİ YOUTUBER SİSTEMİ ➡️YENİ LONCA SAVAŞ İZNİ SİSTEMİ ➡️YENİ YENİ EJDERHA ODASI SİSTEMİ ➡️YENİ TİCARET CAMI SİSTEMİ ➡️YENİ GELİŞMİŞ RUH TAŞI OKUMA SİSTEMİ ➡️YENİ ELEMENT BOSSLARI AKTİF ➡️YENİ 6 ADET YÜZÜK SLOTU AKTİF ➡️YENİ GELİŞMİŞ GÜVENLİK SİSTEMİ ➡️YENİ MUTLULUK YÜZÜĞÜ AKTİF ➡️YENİ HİLAL YÜZÜĞÜ AKTİF ➡️YENİ EBEDİ AŞK TILSIMI AKTİF ➡️YENİ KAHRAMANLIK MADALYONU AKTİF ➡️YENİ İRADE GÜCÜ YÜZÜĞÜ AKTİF ➡️YENİ ÖLÜMCÜL GÜCÜN AKTİF ➡️YENİ EFEKTLER (AÇ/KAPAT) AKTİF ➡️YENİ OFFİCİAL NEMERE ➡️YENİ OFFİCİAL RAZADOR ➡️YENİ OFFİCİAL BÜYÜLÜ ORMAN Ve daha fazlası için sende aramıza katıl fırsatları kaçırma www.metin2intikam.com

"Metin2intikam" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları