metin2boarddan 15 günlük yeni server duyurusu

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-03-14 22:53:12
Okunma
:
1541 okunma
Tıklanma
:
252 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Board'ın açılışı bir açılıştan daha öte eylemleri barındırmaktadır. Bir fitili ateşliyoruz ve bu ateş bütün piyasayı yakacak. Yanında heyecanı, sevinci, anıları kısacası bir insanın yaşayabileceği en görkemli duyguları getirecek. Bunun için Metin2Board'ın açılışı bir açılıştan öte olacak. 30.03.2018 tarihinde saat 21.00'da sizlerle olacağız. Yeni oyun yapımız, sorunsuz sistemlerimiz ve 1-99 TR tipi modelimizle sizlerle yeniden aynı heyecanları yaşamak için sabırsızlanıyoruz.

Detaylı tanıtım : www.metin2board.org

 Metin2Board android uygulaması. (Google Play.)
 1.Lv Başlangıç - 99.Lv Bitiş.
 Toplam 5000 TL Ödüllü Lonca Turnuvası.
 Toplam 2000 TL Ödüllü VS Turnuvası.
 Yeni Bugsuz / Botsuz Ejderha Odası.
 Ejderha İstatistikleri. (Hızlı alanlar / öldürenler)
 Çevrımdışı pazar sistemi. (Son derece gelişmiş shop.)
 Çevrimdışı pazar nesne arama sistemi.
 Silah Evrim sistemi.
 Derece sistemi - Boss Sıralama sistemi.
 Uzaktan Alışveriş sistemi - Kostüm Parlama sistemi.
 Hızlı Menü sistemi - İtem Kilitleme sistemi.
 Güvenli Bilgisayar sistemi - Karakter Güvenlik sistemi
 Özel Lonca sistemleri ile sorunsuz ajansız savaşlara sizde davetlisiniz!

Metin2Board Takımınız.! | www.metin2board.org

Görüntünün olası içeriği: açık hava


"metin2boarddan 15 günlük yeni server duyurusu" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için zor pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları