METİN2ARAS 94 - 105 OT KASMALI - WSLİK

Metin2Aras Efsane Geri Dönüyor. Bugun Saat 19:00 Da Online. - 94 Level Başlangıç 105 Level bitiş betalı ot dönüşümlü wslik server. - Oyunumuzda ot donuşüm itemleri çöle sabitlenmiş 15 adet lastikten %100 çıkmaktadır. - Beta Zırh ve silaha dönüşüm için 5 er adet ot istemektedir kolayca kasabilirsiniz. - Offical Ve Sorunsuz Damageler. - Sorunsuz Lonca ve Bireysel Ws Turnuvaları - Sorunsuz Şebnem yüzüğü ve tektık biyolog. - Yavrucuk Athena Sandığı Milonun Sandığı - Şeytan kulesi onune sabitlenmiş ejderhadan düşmektedir - 2 adet ejderha sabitlenmiştir. - Tamamen eğlencelik ve nesne marketi olmayan yenilikçi bir server. - Offical 4 taş ekleme sistemi. - Offical Youtube Kostümü(30 günlük) - Youtuberlere özel Kostüm ve pet. - Sandık Ve Ot takas edebiliceğiniz NPC Aktiftir. - Oyunda Gereksiz Slot Moblar Kaldırılmıştır. - Oyunumuzda Database kapanması ve lag gibi sorunlar yoktur. - Belirli Günlerde Etkinlik ve eventler.. - Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğizz..!!
"METİN2ARAS 94 - 105 OT KASMALI - WSLİK" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar | ePvpServerler

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında sitemizden isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin. En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın.