METİN2ARAS 94 - 105 OT KASMALI - WSLİK

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-06-12 05:07:27
Okunma
:
562 okunma
Tıklanma
:
201 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Aras Efsane Geri Dönüyor. Bugun Saat 19:00 Da Online. - 94 Level Başlangıç 105 Level bitiş betalı ot dönüşümlü wslik server. - Oyunumuzda ot donuşüm itemleri çöle sabitlenmiş 15 adet lastikten %100 çıkmaktadır. - Beta Zırh ve silaha dönüşüm için 5 er adet ot istemektedir kolayca kasabilirsiniz. - Offical Ve Sorunsuz Damageler. - Sorunsuz Lonca ve Bireysel Ws Turnuvaları - Sorunsuz Şebnem yüzüğü ve tektık biyolog. - Yavrucuk Athena Sandığı Milonun Sandığı - Şeytan kulesi onune sabitlenmiş ejderhadan düşmektedir - 2 adet ejderha sabitlenmiştir. - Tamamen eğlencelik ve nesne marketi olmayan yenilikçi bir server. - Offical 4 taş ekleme sistemi. - Offical Youtube Kostümü(30 günlük) - Youtuberlere özel Kostüm ve pet. - Sandık Ve Ot takas edebiliceğiniz NPC Aktiftir. - Oyunda Gereksiz Slot Moblar Kaldırılmıştır. - Oyunumuzda Database kapanması ve lag gibi sorunlar yoktur. - Belirli Günlerde Etkinlik ve eventler.. - Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğizz..!!


"METİN2ARAS 94 - 105 OT KASMALI - WSLİK" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları