Hisar Mt2

Metin2 Söz Yüzüğü Rehberi

Metin2'de evlilikte keramet var mıdır, yok mudur açıklayayım. 

Öncelikle evlilikteki sebep tabiki bazı aşamalarda yararlı olan evlendiğiniz eşinizin yanı sıra, Nesne Markette bulunan özel eşyalardan da faydalanabilirsiniz.

Evlilik için gelinlik, smokin ve buketi 2. köyde bulunan gezinen Seyyar Satıcı abimizden aldınız. Ama en önemlisi olan Söz yüzüklerini mi unuttunuz? Vay halinize :) Ama telaşa gerek oyun burada size güzellik yapıyor. Tabi Pvp Serverler bu konuda NPC'lerden birine koyabilir, ancak yoksa aşağıdaki rehbeerden yararlanarak elde edebilirsiniz.

Evlilik seviyesi olan 25 Level'e ulaştığınızda görev otomatik olarak gelmiyor. Yaşlı kadına giderek Gümüşçünün İntikamını Al göreviyle birlikte sizden 30 tane Jin Hee mobunu öldürmenizi isteyecek. O mobun görselini şuraya koyuyorum.

\\

Seviye: 31

Sınıf: 4

Düşme Olasılığı Olanlar: 1 - 40 Level Silahlar, 1 - 26 Level Zırhlar, Yeşimtaşı Kolye, Yeşimtaşı Bilezik, Altın Ayakkabı, Beyaz Domuz Kuyruğu Kurdele+, Yüz Kremi

Bu güzel olduğu kadar çetinceviz olan mobu 1. köylerde bulabilirsiniz. Şimdi Nerede bulacağız, edeceğiz? diyorsanız, tamam onu da ben göstereyim :)

 

Mavi Bayrak 1. Köy (Pyungmoo)

\

 

Sarı Bayrak 1. Köy (Joan)

\

 

Kırmızı Bayrak 1. Köy (Yongan)

\

 

Dikkat etmeniz gerekenler:

  • Moblardan Moralsiz Jin-Hee kesmeniz görevden eksilme yapmaz. Yalnızca Jin-Hee yazan mobu kesmeniz gerekiyor.
  • Moblar kesildikten 10 dakika sonra ortaya çıkmaktadır.
  • Mavi Bayrakta bir noktada bulunduğu için diğer bayraklarda (Sarı veya Kırmızı) yapılması daha kolay olabilir.

30 tane Jin-hee kestikten sonra Yaşlı Kadın'dan yüzüğünüzü teslim alabilirsiniz.

Not: Evlenmek için 2 adet Söz Yüzüğü gerektiğini unutmayın.

\

Artık bize bir yastıkta kocayın demek düşer :) 

Ekleyen: lakes      Tarih: 16.10.2018      Okunma: 3988
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim