Hisar Mt2

Metin2 Razador Nedir / Razador Nasıl Kesilir

\\\

Doyyumhwan'da bulunan bu dehşet-ül vahşet girişi hatırladınız mı? Evet burası cehennem yaratıklarının adresi olan Kırmızı Ejderha Kalesi'nin ta kendisi. Girmeniz için sizi kim tutabilir! Tabiki giriş için olması gerekenler :) :

  • 100 seviye veya üzerinde bulunmak (Ya da grup liderinin bu özeliiği taşıması)
  • Bir adet \\\ (Geçiş Bileti) ne sahip olmanız gerekir. (Grup üyelerinin her birinde olması gerekir.)

Kırmızı Ejderha Kalesi avcı adaylarının dikkatine:

Simyanızı geliştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu bölgedeki canavarları 100 - 108 seviyelerde bulunduğu için kolay kolay size boyun eğmeyeceklerdir.

Gerekli savaş takviye stoklarınızı kontrol edin. Mümkünse her ihtimale karşı fazladan takviyeniz olsun.

Çok çok çok sağlam bir karaktere sahip ve dizilim olarak sağlam kendinizi sağlam görüyorsanız tek başınıza yapabilirsiniz. Ancak yinede her ihtimale karşı siz öncelikle gruplu olarak yapın.

Ortalama zarara sahip itemleri kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Burada Ateş Elementlerine sahip canavarların ev sahipliği yaptığını unutmayın. Bunun için yüksek bir Ateş Tılsımı'na sahip olmanızda fayda var. (Tılsım hakkında bilgiler için buraya tıklayın)

\\\

Gördüğünüz gibi harita 7 bölgeden oluşmaktadır. Bu bölgelerin görevleri yapılarak her seferinde ortada bulunan (Am-Heh Uçurumu) anıta tıklayarak diğer görev için diğer göreve ışınlanıyorsunuz.

Her bölge ve kombinasyonlar farklı olabilir. Ancak görev olarak sırası değişse bile içerik olarak değişmez. Bunun için size bölge 1 - 2 - 3 gibi yazacağım ancak görev sırası farklı olabilir. Buna dikkat ediniz. Zaten bölgeye gittiğiniz zaman görev hakkında bilgilendirme yazısı gözükecektir.

Hatırlatmakta fayda var: Her görevi başardığınızda otomatik diğer bölgeye ışınlanmayacaksınız. Görevi tamamladığınızda ortadaki bölgeye (Am-Heh Uçurumu) gitmeyi ve oradaki anıta tıklamayı unutmayın.

Bölge 1

Bölgede bulunan bütün canavarları öldürün. 

 

Bölge 2

Bulunan canavarları keserek elde etme şansınız olacak anahtar işlevi görecek \\\ (Altın Çark) itemini düşürerek bölgede bulunan Dikilitaşları bu eşya ile açın.

 

Bölge 3

Tekrardan bölgede bulunan canavarların hepsini öldürün.

 

Bölge 4

Bu bölgede bulunabilecek Boss'un yardakçısı olan İgnatör'ü kesin.

\\\

            (İgnatör)

 

Bölge 5

Bu bölgedeki canavarları keserek diğer göreve benzer ama nesne olarak farklı anahtarlar \\ (Maat'ın Taşı) ile Dikilitaşları açın.

 

Bölge 6

Bu bölgede beliren Araf Ateşi Metni'ni kesin.

\\

(Araf Ateşi Metni)

 

Bölge 7

İşte geldik bölgenin gerçek hüküm süren patronuna. Onun hakimiyetine son verin. Onun adı:

Razador - 108 Seviye - (Patron)

\\

Harbi harbi zorlayacak patronlardan birisi olan bu koca canavarı kesmek pek çetrefilli. Ama bu mücadelenin de bir mükafatı olmalı değil mi? Bu ödül ise bossu kestiğinizde size atacağı 6 - 9 adet \\ (Razador Sandığı) olabilirdi ancak. Tabi kime ne kadar düşeceği şans işi. Siz yinede Hırsızın Eldiveni'ni eksik etmemeye özen gösterin. Peki bu piyasada rağbet gören sandığın içinden ne çıksa sevinir ne çıksa üzülürsünüz? Gelin şu sandığın içine bir göz atalım:

Razador Sandığının İçinden Çıkabilecek İtemler:

Zırhlar

Silahlar

Aksesuarlar

Diğerleri

Siyah Çelik Zırh Zehir Kılıcı Cennetin Gözü Bilezik Geçit Bileti
Kara Büyü Zırh Kin Kılıcı Mor Yakut Bilezik Işınlanma Yüzüğü
Siyah Rüzgar Takım Havalı Çelik Yay Kristal Bilezik Karanlığın Sandığı
Siyah Elbise Aslan Kılıcı Cennetin Gözü Kolye Ruhtaşı
Gecegölsegi Zırhı Şeytan Kanadı Çakram Mor Yakut Kolye Razador Yumurtası
Üç İmparatorluk Kalkanı Orkide Çan Kristal Kolye Pet Kitabı Sandığı
Titan Kalkanı - Cennetin Gözü Küpe Genç Pet Kitabı
Şahin Kalkan - Mor Yakut Küpe Yabani Pet Kitabı
Aslan Ağzı Kalkan - Kristal Küpe Cesur Pet Kitabı
Kaplan Kalkan - Keten Kemer Akik (+ Nesnesi)
Ejderha Pulu Kalkan - Deri Kemer Alev Taşı (Kemer yapımında)
- - Gösterişli Kemer  
- - Bilgeliğin Kemeri  
- - Ruh Kemeri  

Açıkçası biraz daha iyileştirilmesi gereken bir sandık. Yani içinden iyi bir şey çıkması bir yana, yerden almaya tenezzül etmeyeceğiniz itemler bile bulundurması biraz can sıkıcı olabilir. Ama ister ticaretini yaparak kâr elde edebilir, isterseniz sandığın içeriğine bakma şerefine siz ulaşabilirsiniz.

Umarım bu yazıda size yardımcı olabilmişimdir. İsterseniz merak ettiğiniz kısımları yorum bölümünde belirtebilir ya da hatalı bulduğunuz noktaları aynı şekilde iletebilirsiniz. 

 \\\\\\\\\\ Size keyifli görevler, sandığınız bol olsun  \\\\\\\\\\

\

Ekleyen: lakes      Tarih: 20.12.2018      Okunma: 14571
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim