Metin2 Pvp Serverler Çeşitleri

2004 yılında Türkiye'de yayınlanmaya başlayan Metin2 oyunu şuan tam 20. yılında. Ancak günümüzde artık oyuncuların daha fazla tercih ettiği metin2 pvp serverler, TR sunucularını derinden sarsmış durumdadır. Metin2 pvp serverler TR yönetiminden daha kaliteli bir hizmet anlayışı ile oyuncularına hizmet vermektedir. Her cuma günü yeni açılan metin2 pvp serverler yüksek oyuncu kitlesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile MMORPG piyasasına yön vermektedir.


Ancak son zamanlar her geçen gün sayısı artan pvp serverler nedeniyle camiada bir güven kaybı yaşanmaktadır. Çünkü açılan serverlerin ömrü en fazla 2 hafta olmaktadır. Bundan dolayı oyuncular verdiği emeklerin ve zamanın boşa çıkmasından yakınmaktadır. 


Emek ve para hırsızlığı yapan metin2 pvp serverler sebebiyle bazı oyuncu kitlesi Metin2 TR sunucularına geri dönme kararı almıştır. TR yönetiminin yaptığı yanlışlar ve aldığı hatalı kararlardan dolayı oyuncular sürekli olarak pvp serverler ve tr arasında gel git yaşamaktadır.

Şu sektörde en güvenilir metin2 pvp server hizmetini veren kişi Çağrı Tekir olarak görünmektedir. Öyle bir durum ki açmış olduğu 3 adet sunucu da yıllardır hizmet vermektedir. Anka2, Turna2 ve Saka2 sunucularının sahibi olan bu bilgili isimin sektördeki hizmet yılı 15 seneyi aşmaktadır.
Açtığı serverlere reklamı hiç kesmeden devam etmesinden dolayı şuan piyasadaki tüm pvp serverlerdeki oyuncu sayısından daha fazla onlineye sahiptir.


Bir çok kategori altında açılan pvp serverler şu şekilde sıralanmaktadır ; 

  • 1-99 Metin2 PvP Serverler
  • 1-105 Metin2 PvP Serverler
  • 1-120 Metin2 PvP Serverler
  • 55-120 Metin2 PvP Serverler
  • Wslik Metin2 PvP Serverler
  • 65-250 Metin2 PvP Serverler


En çok tutulan yapı 1-99 tarzıdır çünkü artık oyuncuların çoğu 2006-2007 yıllarında ki oynadığı metin2 heycanını yeniden yaşamak istiyor. Her hafta cuma günü neredeyse 10'u aşkın server açılmaktadır, ancak dediğimiz gibi bu sunuculardan ayakta kalarak hizmet vermeye devam edebileni hiç olmuyor.


Legal satış sistemi denen saçmalık nedeniyle artık herkes para kazanmak amacıyla servere giriş yapıp 1 hafta içinde yaptığı farm getirilerini TL karşılığında satarak oyun sonu atıp diğer hafta açılacak olan oyuna giriyor ve buradada aynı işlemi yaptıktan sonra yine oyunu bırakıp gidiyor. Bundan dolayı online sayısı hiç bir zaman süreklilik kazanmıyor ve server kapanıyor.


Emeklerinizin ve en değerlisi vaktinizin boşa gitmemesi açısından kendinize kaliteli ve güvenilir oyun hizmeti sunan firmalar aramanızı öneririz. Bizlerin bu konudaki tek tavsiyesi CTE Game sunucularıdır. 10 yılı aşkın süredir açık oyunları mevcut ve online sayısı şuan çoğu yeni açılan serverlerden daha yüksektir.

Daha fazla metin2 pvp serverleri bulmak için ziyaret edin https://www.serverlar.com.tr

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 10.07.2024      Okunma: 47
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim