Hisar Mt2

Metin2 Ninja Statüleri Nasıl Verilmeli

Bu konuyu Metin2 TR ve pvp serverler olarak 2 başlıkta ele almak daha doğru olacaktır. Ancak ister Metin2 TR ister pvp serverler olsun ninja için önem sırasına göre statüler VIT, DEX, STR ve en geri planda kalan INT'dir.

Metin2 TR'de kasılmak oldukça zor olduğundan ilk seviyelerde tek bir statüde yoğunlaşmak sizi orta levellerde zora sokabilir. Bu durumda 35 levele kadar 2 VIT 1 DEX şeklinde ilerlemeniz yararınıza olacaktır. Bu seviyeden sonra atınızı zırhlayabilecek ve bir müddet skillerinize ihtiyaç duymayacağınız için VIT'i 90'a tamamlayın.

VIT statüsünü maksimum değerine ulaştırdıktan sonra 2 DEX 1 STR şeklinde ilerleyin. DEX statünüzde maksimum değerine ulaştığında ise geri kalan puanlarınızın tamamını STR statüsüne verin.

Bu 3 statü fullendikten sonra geri kalan puanlarınızı INT statüsüne vermeye başlayabilirsiniz.

Gelelim pvp serverler için statü dağılımına. Pvp serverlerde kolay ve hızlı level kasıldığından hesaplı kitaplı statü dağılımına ihtiyaç duymayacağız. Burada sıra önemli önce INT daha sonra DEX, ardından STR ve son olarak da INT fullememiz gerekmektedir.

Statü puanını yanlış verdiyseniz her bir puan için bir Kan Hapı kullanarak 1 statü puanınızı geri alabilir ve yeniden dağıtabilirsiniz.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 27.03.2019      Okunma: 12156
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim