Hisar Mt2

Metin2 Library File Not Exist Hatası ve Çözümü

Library file not exist hem TR hem de pvp serverlerde sıkça karşılaşabileceğimiz log hatası türüdür.

Hata metnini incelemek bize sorun ve çözümünü nerede arayacağımız hakkında her zaman bilgi verir.

fatal-error-python-library-file-not-exist

Kritik Hata! Python kütüphane dosyası bulunamadı gibi bir tercümede bulunabiliriz. Bu durumda odağımız doğrudan metin2 dosyalarından yakınen tanıdığımız lib klasörüne çevriliyor. Nitekim library kelimesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır ve oyunu çalıştıran tüm kütüphaneler bu dosyada yer almaktadır.

Python Library File Not Exist Hatası Çözümü

2 farklı yöntemle çözebiliriz:

  1. 1- Metin2 klasöründe yer alan lib klasörünü tamamen silerek patcher ile yeniden sorunsuz lib dosyalarının indirilmesini sağlayabiliriz. 
  2. 2- Oynadığımız oyunun pack dosyasında ki lib klasörünü yeniden yüklemeyi deneyebiliriz.

 

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 05.07.2018      Okunma: 8015
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim