Metin2 Exp Durdurma Yüzüğü Takıldığında Grup Expi Bölünür mü

Evet, konu başlığı biraz ilginç oldu ama facebookta dolanırken birisinin yorumda sorduğunu gördüm ve cevabını buradan vermiş olayım :)

Soru amacı şuydu: Yan karakterini kasmak için (şamanını) kendi ana hesabında exp durdurma yüzüğü (trde ki adıyla Sırlar Yüzüğü) kullandığında yine de şamanına giden exp bölünür mü?

Cevap: Evet, bölünür. Canavarlardan gelen exp yine eşit şekilde paylaştırılır ve bu oranda dağıtılır. Sizin üzerinizde Sırlar Yüzüğü takılıysa veya pvp server oynuyorsanız ve exp durdurma açtıysanız bu bölüştürülen expi kazanmazsınız.

Yani exp kazanmamı durdurayım ve yan karakterim tek başına kasılıyormuşcasına exp kazansın gibi bir durum mümkün değil.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 11.07.2018      Okunma: 6819
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim