Metin2 At Görevleri

Son yenilikler ve bineklerin oyuna dahil olmasıyla birlikte atın cezbediciliği azalmış olsa da hala vazgeçilmiş değil. Oyunun en çok ihtiyaç duyduğumuz ögesi Ata sahip olmanız ve level atlatabilmeniz için At Madalyonuna sahip olmanız gerekmektedir. At Madalyonuna sahipseniz artık başlayalım:

Seviye Görev İçeriği
Seviye 1 Zaman sınırı olan 3 seviyeden ilkidir. 30 dakika içerisinde 20 adet Yabani Okçu öldürmeniz gerekmektedir. Görevi tamamladıktan sonra seyise dönün
Seviye 2-10 Bu seviye aralığında herhangi bir zaman sınırı yoktur. Atınıza binip seyisten görevi almanız ve attan hiç inmeden haritada (M) beliren noktalara gitmeniz gerekmektedir.
Seviye 11 Zaman sınırı olan 2. görevdir. Bu görev ile atınız zırhlı hale gelecek ve at üzerinden saldırı yapabileceksiniz.30 dakika içerisinde 100 adet Yılan Okçu veya Akrep Okçu öldürmeniz gerekmektedir. Grup ile yapabilirsiniz anca grup lideri siz olmalısınız.
Seviye 12 Zırhladığınız atınız ile attan inmeden 5 adet Bo öldürmelisiniz. (2. Köyde bulunur)
Seviye 13 5 adet Choung öldürmelisiniz. (2. Köyde bulunur)
Seviye 14 10 adet Elit Ork Generali öldürmelisiniz. (Seungryong Vadisinde bulunur)
Seviye 15 10 adet Siyah Ork öldürmelisiniz. (Seungryong Vadisinde bulunur)
Seviye 16 10 adet Karanlık İşkenceci öldürmelisiniz. (Seungryong Vadisinde bulunur)
Seviye 17 10 adet Zehirli Pençe Örümcek öldürmelisiniz. (Örümcek Zindanında bulunur)
Seviye 18 20 adet Çöl Hayduru öldürmelisiniz. (Çölde bulunur) At görevlerinin en çok zorlanılanı bu olabilir. İpucu olarak at üzerinde ölmeden Gölge Metini kesebiliyorsanız o şekilde daha hızlı yapılabilmektedir.
Seviye 19 10 adet Buz Golemi öldürmeniz gerekmektedir. (Sohan Dağında bulunur)
Seviye 20 20 adet Savaş Kaplanı öldürmeniz gerekmektedir. (Doyyumhwanda bulunur)
Seviye 21 Zaman şartı bulunan ve at geliştirmelerinin son levelidir. 30 dakika içerisinde 300 adet Şeytan Okçusu öldürmelisiniz. Yine grup ile yapabilirsiniz ancak grup lideri siz olmalısınız. Arkadaşlarınız siz görevi almadan kuleye gidebilir ve siz tapınağa giriş yaptıktan sonra keserek görevi tamamlamaya başlayabilir.

 

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 29.03.2019      Okunma: 1776
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim