AtiliMt2

Meteor2 1-99 Sorunsuz oyun keyfi

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-03-11 03:08:01
Okunma
:
961 okunma
Tıklanma
:
379 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Meteor2 klasik macerası 13 Ocak'dan bu yana devam ediyor. Günlük ortalama 20.000 oyuncu, anlık olarak 5.000, toplam 85.000 fazla oyuncusu, tamamen profesyonel yönetim ekibi, profesyonel oyuncuları ile sizlere tamamen klasik, sorunsuz ve temiz bir oyun sunuyor. Siz emektar Metin2 sever oyuncular için en ufak özelliğine kadar dengelenmiş oranları ile Meteor2'de piyasada eşi benzeri bulunmamaktadır. Meteor2 yönetimi ve bakımı eski Metin2 TC takımı tarafından yürütülmektedir.

Meteor2 kesinlikle denenmesi gereken eşsiz bir oyun keyfi sunar.

► 1-99 Seviye Aralığı
► Tamamen Sorunsuz, Gecikmesiz Oyun Keyfi
►7/24 Aktif Profesyonel Takım
►7/24 Aktif Oyuncu Kitlesi
►Özel BOT ve Hile Korumaları Aktif
►%100 Emek, %100 Eğlence

Buradan söyleyebileceklerimiz şimdilik bu kadar, çok daha fazlasını görmek ve yaşamak için şimdi aramıza katıl ve gerçek bir oyunu tecrübe et.

İndir: https://meteor2.org/download
Kayıt Ol: https://meteor2.org/dashboard/register


"Meteor2 1-99 Sorunsuz oyun keyfi" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları