Marten2 1 / 105 Orta Emek Server - Sorunsuz Official Sistemler

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-04-01 22:10:39
Okunma
:
1502 okunma
Tıklanma
:
586 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Tarihi Yeniden Yazmaya Hazırmısın?
Marten2 profesyonel orta emek yapısıyla 13.04.2018 Tarihi Saat 20:00'da Açılıyor.Sende yerini al bu mücadeleye sende katıl.!

Detaylı Tanıtım:https://goo.gl/QcVh97
▪ 1.Seviye Başlangıç 105.Seviye Bitiş (Orta Emek)
▪ Support Şaman Sistemi
▪ Pazar Dekarasyon Sistemi
▪ Ticaret Camı ve Sandık Aynası
▪ Gelişmiş Yeni Nesil Biyolog Sistemi
▪ Uzaktan Market Sistemi (F5)
▪ Bütün Boss Sıralama Sistemi(F6)
▪ Konum Kaydetme Sistemi (F7)
▪ Güvenli bilgisayar,İtem,karakter ve beceri kilitleme sistemleri.
▪ Toplam 2000 TL ödül değerinde lonca turnuvası !
▪ Ve Daha Fazlası Marten2'de.


"Marten2 1 / 105 Orta Emek Server - Sorunsuz Official Sistemler" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları