M2Road 1-99 Emek Server. Açılış Tarihi 10 Haziran 2018 Saat : 20 : 00

M2Road 1-99 Level Sınırı. Uzaktan Ticaret sistemi. Uzaktan Biyalog Görevi verme sistemi. Silah Evrim sistemi. Kostüm Parlatma sistemi. Afrodit sistemi. ( Yardımcı Şaman Karakter.) Güvenlik Sistemi.(Oyuna Giriş Yaptığınız Zaman Onay Şifresi İster.) İtem Kilitleme Sistemi. Ticaret Aynası Sistemi.(Bütün Maplardan Pazara Konulan İtemleri Görebilirsiniz.) Çevrimdışı Pazar Sistemi.(Sattığınız eşyaları kimin aldığını görebilirsiniz.) Toplu Beceri kitabı ve Ruh taşı okuma sistemi. ( K ) Envanter Beceri kitabı + basma itemleri ve +4 taşlarınızın hepsi K envanterde birikir. Envanter düzenleme sistemi.( Tıklandığı zaman itemlerinizi düzene sokar.) PM den kişiye özel engelleme sistemi. Şifreli Şeytan Kulesi. Mavi ejderha ch1 ch2 seçmeli şifre sistemi. Razador ve Nemere Maplar. Otomatik Event Sistemi.( Ay ışığı futbol topu altıgen kutusu bereket sandığı exp&yang kostüm ve binek) Günlük ödül sistemi. Site adresimiz : wwww.m2road.com Site Tanıtım Adresimiz : www.m2road.com/tanitim Site Destek Adresimiz : www.m2road.com/destek İnstagram adresimiz : m2road
https://i.hizliresim.com/oVAn6Q.png
"M2Road 1-99 Emek Server. Açılış Tarihi 10 Haziran 2018 Saat : 20 : 00" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Yorumlar
Önceki Server
Sonraki Server

Mt2 Pvp Serverlar | ePvpServerler

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında sitemizden isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin. En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın.