M2 Vega 1-105 Orta-Emek oyun yapısı ile 1 Haziran 2018 Cuma akşamı saa

Emeklerinizin boşa gitmeyeceği efsane server M2 Vega 1-105 Orta-Emek oyun yapısı ile 1 Haziran 2018 Cuma akşamı saat 21:00'da açılıyor . Oyun içerisinde 1 online kalıncaya kadar açık tutucağımızın garantisini veriyoruz .

Detaylı Tanıtım : www.m2-vega.com

1-105 Level Aralığı. (Orta Emek)
Kemer - Silah Fişi.
Uzaktan NPC Sistemi. (F10)
Hızlı Beceri Kitabı Okuma.
Hızlı Ruh Taşı Okuma.
3000 TL Lonca Turnuvası.
1000 TL Bireysel Ws Turnuvasi.
Yeni Nesil Ejderha Sistemi.
Yeni Nesil Şifreli Kule Sistemi.
Yeni Güçlü Binek Sistemi Ve Yüzlerce Farklı Binek.
Sorunsuz Lonca Savaş Sistemleri Ve Bireysel Ws Turnuvasi Alani.
Tecrübeli GM Kadrosu İle Hatasız Oyun Yapısı.

Yaz Aylarında Açılıp Kapanan Serverlerden Bıktıysanız , Herkesi Oyunumuza Bekleriz !
Yönet
M2-VEGA.COM
M2-Vega


"M2 Vega 1-105 Orta-Emek oyun yapısı ile 1 Haziran 2018 Cuma akşamı saa" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları