Karluk Mt2 - 7 Yıllık Deneyim - Kusursuz Oyun Keyfi

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-10-23 22:12:29
Okunma
:
7931 okunma
Tıklanma
:
0 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Genel Özellikleri

 • 65 Seviye Başlangıç
 • 250 Seviye Bitiş
 • Efsunlu Başlangıç Eşyaları
 • Skiller NPC'den P yapılır
 • F5 Efsun Botu
 • F6 Efsun Tahtası
 • %1000 Droplar
 • Kırmızı Ejderha Kalesi
 • Nemerenin Gözetleme Kulesi
 • Catacomb Ejderha Odası
 • Buz Diyarı(Lower) & Buz Diyarı(Higher)
 • Genişletişmiş Zombi Adası
 • Çevrimdışı Pazar Sistemi
 • Nesne arama sistemi
 • Karakter Kilit Sistemi
 • 4 Envanter Sistemi
 • Hızlı Ekipman Sistemi
 • Sorunsuz Hızlı Kanal Değişimi
 • Ruha Bağlama Sistemi
 • Eşyalar Yanmaz
 • Taşlar Geçerken Kırılmaz
 • Silah, Zırh, Ayakkabı, Kask Dönüşümleri
 • Onaylı HP/SP Görüntüleme
 • Won Sistemi
 • Sınırsız Ok & İksir
 • Karaktere İşlenmiş Şebnemler

Oyun İçi Efsun Botu

F5 tuşuna bastığınızda açılan 5 sekmeli efsun botu. Her sekmesinde ayrı eşyalara efsun yapabilirsiniz. 1.sekme envanterin 1. slotunu görür 2.sekme 2. slotu ve 5. sekmeye kadar aynı mantıkla ilerler. Envanterin her gözünde kullanabilirsiniz. 3. ve 4. envanterde sorun yapmaz. Efsun atarken marketi açık bıraktığınızda kendisi efsun değiştirme ensnesini satın alacaktır.

Hızlı Ekipman Sistemi

Bu sistemde 5 sekme bulunmaktadır. 5 sekmeye özel eşyalarınızı ayrı ayrı ayırabilirsiniz ve kayıt edebilirsiniz. Zamanı geldiği anda tek tek eşyalarla uğraşmak yerine istediğiniz savaşa veya uygunluğa istediğiniz sekmedekini hemen giy diyerek kullanabilirsiniz. Giydiğiniz anda üstünüzde olanları hızlı ekipman sistemine kayıt eder ve hızlı ekipman slotundaki eşyalarıda üstünüze kayıt eder.

Hesap Kayıt Sistemi

Bu sistem sayesinde en fazla 4 taneye kadar hesabınızı kayıt edebilirsiniz. Oyuna giriş esnasında kayıt ettiğiniz hesaplar karşınıza buton olarak çıkacaktır ve her seferinde şifre girmeye gerek kalmadan oyuna hemen bağlanabileceksiniz. Hesapları silebilir ve istediğiniz zaman yeni hesapları kayıt edebilirsiniz.

 

Onaylı HP & SP Görme

Bu sistem sayesinde düello anında karşı tarafın hp ve sp puanlarını görebilirsiniz. Yalnız karşı kişiye yani rakibinize düello istediği yolladığınızda rakibinize hp ve sp görülsünmü diye soracaktır. Eğer rakibiniz evet olarak kabul ederse düello anında puanları görebileceksiniz.

Ruha Bağlama Sistemi

Bu sistem sayesinde eşyalarınız güvende kalır. Bağla parşömeni ile kilitlediğiniz bir eşya depoya konamaz yere atılamaz ticarete konulamaz savaş anında yere düşmez silenemez efsun değiştirilemez efsun atılamaz yani anlayacağınız eşyanız üzerinizden başka bi yere gidemez. Ayırma parşömeni ile ayırdğınız eşya ise yaklaşık 72 oyun saati sonra kilitten çıkacaktır. Eşyalarınız bu sistem ile çok daha güvenli.

 

Hızlı Kanal Sistemi

Bu sistem sayesinde oyundan çıkmadan kanallar arasında hızlıca dolaşabilirsiniz. Sistemi kullanmak için ESC > Kanal değiştir seçeneğini kullanabilirsiniz. Sistem hiç bir şekilde takılma yapmaz.

Bonus Tahtası Sistemi

F6 tuşuyla açılan bu sistemde üzerinizde etki eden bütün efsun puanlarının toplamını gösterir. Size daha kolaylık sağlar.

 

Çevrimdışı Pazar Sistemi(İlerleyen bakımlarda.)

Bu sistem sayesinde pazarınızı kurup oyundan çıkabilirsiniz. Siz yokken pazarınızda satılan eşyaların ücretleri bankanıza teslim edilir dilediğiniz zaman bankadan çekebilirsiniz. 24 saatlik ücretsiz kurabilir veya 10m karşılığında 48 saat çevrımdışı pazar lurabilirsiniz.

Karakter Kilit Sistemi

Bu sistemle birlikte hesap soyulmaları yüzde 90 ihtimalle ortadan kalkıyor. Oyuna ilk girişte sizden bu şifreyi isteyecek eğer girmediğiniz taktirde karakterde hiç birşey yapamayacaksınız. Bu şifreyi kayıt olma esnasında girebilir veya daha sonrasında oyun sitesinden düzeltebilirsiniz.

 

Genişletilmiş Ticaret Slotları

Bu sistemle birlikte daha rahat ticaret yapabilirsiniz. Toplamda 24 kullanabileceğiniz slot mevcuttur. Ayrıca ticarette won para biriminide kullanabilirsiniz.

Boss Yöneticisi

Bu sistemle birlikte oyundaki rekabet doruk noktalara çıkacak. Günlük en fazla boss kesenler gün sonunda ödüllerini boss manager npcsinden alabilecekler.

 

Çorap ve Çorap Kutuları

Solda bulunan mektuplardan tıklayarak üstünüzde bulunan 1.500.000.000M yani 1.5T Parayı üstüneze çorap olarak alabilirsiniz. Çorabı tekrar bozdurarak paranızı alabilirsiniz. Üstünüzdeki çoraplardan 10lu ve 20li çorap kutuları oluşturabilir paralarınızı toplu tutabilir veya depocudan daha kolay wona çevirebilirsiniz. Wona çevirdiğiniz çorap kutularını tekrar depocudan çorap kutusuna çevirebilirsiniz.

 

Nesne Arama Sistemi (İlerleyen bakımlarda)

Çevrimdışı pazarlar arasında gezmeden bu pencere sayesinde eşyaları arayabilirsiniz.

Crazy Temple Etkinliği

Her pazaretesi saat 20:00 ile 21:00 saatleri arası 1 saat tapınak kanal1'de sürecek olan bir etkinliktir. Tapınağın 10 odasında slot kestiğiniz taktirde her odada ayrı olmak üzeri 5 dakika arayla 4 metin taşı gelecektir. Taşlardan binek sertfikaları, evrim veya mutasyon parşömeni, 5 15 30 günlük atışmarlık ve gold bar düşme ihtimali vardır.

 

Giant Land Etkinliği

Her çarşamba saat 20:00 ile 21:00 saatleri arası 1 saat devler diyarında sürecek olan bir etkinliktir. Etkinlikten toplayacağınız K,A,R,L,U harfleriyle karluk yazısını birleştirdiğinizde Ay yıldız sandığı alacaksınız. Bu sandıktan karakter ayı, yıldızı veya değerli eşya kazanma şansınız vardır.

Ghost Forest Etkinliği

Her cuma saat 20:00 ile 21:00 saatleri arası 1 saat hayalet ormanda sürecek olan bir etkinliktir. Hayalet ormanda topladığınız odunlardan toplamda 200 tane olduğunda orman sandığına çevirebilir ve bu sandıklardan saç stilleri kazanabilirsiniz. Saç stillerinde normal karaktere karşı güçlü efsunlar olmakla birlikte düşük bir ihtimalle HP ve yarı efsunu gelme şansıda vardır.

 


"Karluk Mt2 - 7 Yıllık Deneyim - Kusursuz Oyun Keyfi" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları