AtiliMt2

Kainat2 RİNA TARZI DONUŞUMLERİ İLE AKTİF

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-04-06 01:43:11
Okunma
:
185 okunma
Tıklanma
:
22 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler
65-250 BOL DÖNÜŞÜMLÜ RİNA TARZI KOLAY KASILIR DROPLAR HEP AÇIKTIR ÇÖLDE HER 3 DK'DA BİR 15 ADET LASTİK ATAR HER OTTAN 2 ŞER ADET ATAR 14 SİLAH 13 ZIRH VE İÇ İTEM DÖNÜŞÜMLERİ AKTİF RİNA TARZI BEYAZ TURKUAZ VE GOLD ZIRHLARI AKTİF ZEHİR KILCI ŞEYTAN KANADI ÇAKRAM ORKİDE ÇAN HAVALI ÇELİK YAY DÖNÜŞÜMLERİ AKTİF SİTEDE ÜCRETSİZ NORMAL EFSUN İTEMLER MEVCUT HER KARAKTERİN 1 LEVEL ZIRHI GOLD ZIRHA DÖNÜŞMEKTEDİR HER 30 DK DA BİR ÇÖLDE MAVİ EJDERHA ÇIKAR RASTGELE EFSUNLU KOSTÜMLER DÜŞER 1 ER GÜNLÜK ÇÖLDE 45 DK DA BİR ÇIKAN 2 ADET NEMEREDEN PET DÜŞMEKTEDİR ÇÖLDE 15 DK BİR ÇIKAN VOBA BOSSUNDAN +6 TAŞ YAPMA MALZEMESİ DÜŞMEKTEDİR TAŞLAR +5 OLUR TEK TIK BİYOLOG GÖREVLERİ HER KARAKTER EŞİTTİR TAMAMEN WSLİK SERVERDİR ZEHİR DÖNÜŞÜMLERİ 50 ŞER OT İSTEMEKTEDİR ( OT KASMAK KOLAYDIR) YOUTUBER KOSTÜMÜ MEVCUT www.kainat2.com KAİNAT 2 YÖNETİM [TL]ALPEREN [TL]ABDULKADİR


"Kainat2 RİNA TARZI DONUŞUMLERİ İLE AKTİF" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar | ePvpServerler

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında sitemizden isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin. En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın.

Gizlilik | Kullanım Şartları