AtiliMt2

Hudut Mt2 249-250 level sınırı

Server site
:
Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-03-22 18:15:37
Okunma
:
528 okunma
Tıklanma
:
183 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

HUDUTMT2
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Site Link:http://hudutmt2.tk/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
249- 250 LEVEL SINIRI
- SORUNSUZ 1 CH AKTİF - OFFİCAL 5.KARAKTER LYCAN YOK - EVRİMLİ PET SİSTEMİ AKTİF - PAZARDAN SU VE BARA İTEM ALMA SİSTEMİ AKTİF - İTEM KİLİTLEME SİSTEMİ - 4 ENVANTER 4 TAŞ SİSTEMİ - KEMER AKTİF GELİŞMİŞ ELMAS AKTİF - HİLE,BUG YOK - SORUNSUZ EŞİT DAMAGELER - YENİ TASKBAR ARAYÜZÜ - HARİTALARDA SABİTLENMİŞ BOSSLAR - SKİLLER NPCDEN P YAPILIR - CATACOMB AZRAİL ODASI AKTİF - 9 KAT NEMERE GÖZETLEME AKTİF - GELİŞMİŞ ELMAS İLE 4. TAŞ SLOTU AÇILIR - LAG,CH DÜŞMESİ YOK - YENİ TASKBAR ARAYÜZÜ - OFFİCAL 1-1 ZIRH SİLAH VE TAKILAR - YENİ KÖY GÖRÜNÜMÜ - ARİSTO & ZAGOR ADASI AKTİF - CAPEDRAGON AKTİF - YILDIRIM DAĞI,NEFRİT AKTİF - THUNDER AKTİF - YENİ SAÇ STİLLERİ & KOSTÜMLER - SINIRSIZ POT & SINIRSIZ EFSUN NESNELERİ - GÖRÜNMEZLİK BUGU KALDIRILDI - SERSEMLİK BUGU KALDIRILDI - PAZAR TİCARET SLOT SAYISI : 80 (YÜKSELTİLDİ) - DROPLAR %1000 SABİTTİR - HER BAYRAK KENDİ RENGİNDE YAZABİLİR - SKYBOX SİSTEMİ - RENKLİ ARAYÜZ - YENİ DÜELLO EVENTİ " Haftada 3 gün düzenli ve farklı birbirinden güzel eventler
[​IMG]

http://hudutmt2.tk/
"Hudut Mt2 249-250 level sınırı" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar | ePvpServerler

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında sitemizden isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin. En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın.

Gizlilik | Kullanım Şartları