FiyuMT2

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-08-06 22:24:47
Okunma
:
626 okunma
Tıklanma
:
289 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler
1-120 cap olup ileri donusum veya herhangi bir donusum malzeme item vb satilmayacaktir . İstek ve arzular dogrultusunda nesne market sekillendirilecek dengeyi bozmayacak bi sekilde duracaktir simya kusak lycan sw de yeni mapler dahi ugrasicaginiz bir cok sey mevcut suan betamsi bi kivamdadir sw acik fakat sw yi gelistirecek eklentileri eglenceyi artiracak fikirlere acigim ki gerektiginde daha fazla yatirim yapmama degecek ve tekrar tekrar yenilikleri takip edebilcegimiz birlik sw si olsun istiyorum ilgilenenleri oyunuma beklerim lutfen fikirlerinizi bana ulastirmadan iyi ya da kotu olarak kendinizce cekimsemeyiniz.

"FiyuMT2" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için zor pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları