Fenerbahçe metin2 EDITSIZ-BETASIZ-LYCANSIZ 1-99 EMEK SERVER

Fenerbahçe metin2 servetimiz ali koç önderliğinde açılmıştır .  Servetimiz zor emek olup EDITSIZ  LYCANSIZ ve BETASIZ dır.     Oyunumuz mizah üzerine kurulmuştur. Özel ortak köy haritamız mevcuttur. Köylerin adı florya beşiktaş kadıköy olarak isimlendirilmiştir . Konu mobil olarak açıldığından herhangi bir fotoğraf ayılmadı. Servetimizi takip edebilir ve sosyal medya hesaplarimizdan oyunumuzun hakkında bilgi edinebilirsiniz . Amacımız eğlenmek ve zaman geçirmektir. Tüm metin2 ve futbol seven oyuncularımızı OYUNUMUZA davet ediyoruz.     Serverimiz 04.06.2018 tarihinde aktif duruma gelmiştir.

"Fenerbahçe metin2 EDITSIZ-BETASIZ-LYCANSIZ 1-99 EMEK SERVER" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları