Elexmt2 İlk 99 Lwl 10 Bin TL 1 Ağustos Açılış Yerinizi Alın

  1. 1/99 Emek Serverımızda Emeğinizin Hakkını sonuna kadar alıcaksınız.
  • Arkadaş Daveti ile arkadaşınız 78 lwl a ulaştıgında 15 ep kazanıcaksınız 'ÖDÜLLER GÜNCELLENİCEKTİR ŞUAN İÇİN -İLK 99 LWL 10 BİN TL - WS TURNUVASI KAZANANI 500 TL 20.08.2018 - LONCA TURNUVASI 5000 TL  - Ödemeler Hesapların Eposta aracılığıyla iletişime geçilip kendi isimleri üzerine eft yapılıcaktır , Lonca ödülü yalnızca lonca liderine verilicektir .(Nesne Markette edit asla satılmayacaktır)                                                                                                 ARKADAŞLAR HER TÜRLÜ ÖDÜLLER VERİLİCEKTİR PVNİN BÜTÇESİ EKİBİMİZ TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR                                                                                                                                                                                                                             '1 AGUSTOS GÜNÜ 19:00 AÇILIŞ YAPLICAKTIR  

"Elexmt2 İlk 99 Lwl 10 Bin TL 1 Ağustos Açılış Yerinizi Alın" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için zor pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları