DerinDevletM2 65-250 Bol Donusumlu

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-04-07 14:04:02
Okunma
:
516 okunma
Tıklanma
:
123 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Cole Sabit Nemere Razador Azrail Ejderha Lusifer 65-250 Orta Emek Exp Oranları 1200 Dur Dırek 250 Olabilirsiniz Bol Donuşumlu Server Colde Ot Kasmalı Her 2 Haftada 1 Kere Ws Turnuvası 1 Kere Lonca Turnuvası Vardır Beta Maplar Eklenmiştir Bilgin Dede Eklenmiştir [ Ozel Npc] Oyun Sıralaması Npc Eklenmiştir Ot Takas Npc Eklenmiştir Cok Yonlu Npc Eklenmiştir [ Ozel Npc] Biyolog Tek Tık Olmuştur İtem Shop Ve Market Ayarlanmıştır Corap Npc Eklenmiştir [Corap Paketi Yapma Bozdurma] Her Event Satinde Yapılmaktadır Ve Bir Cok Ozellikle DerinDevletmt2 Derindevletmt2. com Boslugu Birleştir Haydi Sende Bu Efsaneye Kaitlmak İcin Karakterini Yarat Ve Kraligini İlan Et Derindevletmt2. com Boslugu Sil


"DerinDevletM2 65-250 Bol Donusumlu" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları